Wpis z mikrobloga

Nadal trwają pracę nad tycoonem o Yerba Mate #donislawyerbamatetycoon :-} Pijam sobie terere (Fede Rico, Meta Mate) i pracuję nad gierką. Do gry doszedł język hiszpański i portugalski (proste słowa, w przyszłości dojdą zdania), napisałem prosty system oceny yerby (cały czas jest rozbudowany), jest też panel ustawień yerby (ustawiamy różne staty), popracowałem troszkę nad dodatkami (unikalne staty). Dodatkowo do gry doszły 2 prawdziwe firmy ("Meta Mate" i "Aragana"
Co Dalej? Udoskonalanie systemu ocen (więcej detali), naprawianie błędów i pisanie kolejnych głównych mechanizmów (kasa co miesiąc zacznie znikać, pożyczki, sprzedaż yerby, konkurencja?) Ma ktoś może jakiś pomysł na ciekawy tekst (recenzja yerby, 5-6 słów)?
#donislawyerbamatetycoon <-- Tag gry Discord <-- Discord Gry
#donislawdev <-- Mój główny tag do gamedevu
Pełna lista zmian:


--------------------------------------------------ZAINTERESOWANY? OBSERWEUJ--------------------------------------------------------------
#donislawdev Lista Wołania Discord E-mail newsletter Facebook Twitter
*W przyszłości planuję robić rozdajo Yerba Mate Tycoon na swoich social media + na autorskim tagu.

*Grafika przedstawiona w grze + jej położenie to tylko placeholdery ("rozwiązanie chwilowe"), rzeczywista grafika w grze będzie inna. Jeszcze minie troszkę czasu, nim pojawi się w grze "normalna" grafika.

Czym jest Yerba Mate + O czym jest gra?


#yerba #yerbamate #yerbamatewykopclub #gamedev #gry
DonislawDev - Nadal trwają pracę nad tycoonem o Yerba Mate #donislawyerbamatetycoon :...

źródło: comment_SiTRfRTCPz5HmysxuJZFKICOkhhdn3GE.gif

Pobierz
  • 2
Dodatkowo do gry doszły 2 prawdziwe firmy ("Meta Mate" i "Aragana"


@DonislawDev: Jak rozumiem, skontaktowałeś się z tymi firmami i w jakiś sposób uzgodniliście ich występ w grze? Mógłbyś napisać o tym coś więcej? A może się mylę i po prostu wrzuciłeś ich nazwy do gry, w takim przypadku nie obawiasz się, że po wypuszczeniu tego na świat dostaniesz od nich pisemko?
@Psychopathy_Red:
Mam pozwolenie, spokojnie :-}
Meta Mate i Aragana same do mnie napisały, następnie popisaliśmy troszkę, zapytałem się, czy mogę użyć ich nazwy w grze i się zgodzili. Nawet ostatnio od Meta Mate dostałem paczkę:
https://www.wykop.pl/wpis/43235043/hejka-tworze-gre-o-yerba-mate-i-dostalem-pare-dni-/
Tak to bym z nazw nie korzystał (bez zgody)( ͡° ͜ʖ ͡°).
Pozdrawiam i życzę miłego dnia :-}