Wpis z mikrobloga

@Nomislaw: to czyli myślisz że jak nie będę miał zwrotu do piątku to zakładać na PayPalu roszczenie ? Bo mam do 25 sierpnia czas na roszczenie żeby założyć bo jak nie założę to przepadnie i wtedy tez nie wiadomo czy kasę od nich dostanę.
@mepps podpinam sie pod pytanie. Gdzie najlepiej w polsce i najtaniej :D tylko czy na aledrogo nie ma duzej szansy ze trafi sie na kogoa kto przy gwarancji bedzie odsylal tel do chin? I pozniej znowu miesiace czekania :/
@anszua masz jakies doświadczenia z proline? Osobiscie nic u nich wczesniej nie kupowalem i nie chcialbym sie wpakowac na mine jak z tym gearbestem xd
@ninjass: to coś podobnego jak bestcena. ja osobiście nie mam doświadczeń, ale po czekaniu tyle na niezrealizowane zamówienie z gearbesta, napewno teraz nie kupię w zadnym sklepie nawet nie tyle co z chin co już nawet z anglii czy europy, dlatego ja kupuję teraz z polskiej dystrybucji.. wolę dopłacić i mieć telefon za 2 dni ;) ja kupię w proline raczej
@black_fort: bestcena jest polska i jak zamawiałem tel to zawsze 2 dni i był. Złego zdania o nich nie mogę powiedzieć. Tylko ze mają dystrybucję europejską a jak gwarancja to Niemcy.