Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mirki spod tagu, mam na sprzedaż tester Blue de Chanel EDP. Flakon 100ml z lekkim ubytkiem, imho zostało sporo ponad 90 ml. Wszystko widać na załączonych zdjęciach(więcej w komentarzach).
Zapach opisywał KaraczenMasta o tu
Mi osobiście zapach się nie spodobał, trwałośc bardzo dobra. Na mnie spokojnie wytrzymuje >8h.
Porównywarka Perfumoholika pokazuje najtańszy tester za 369 pln, ja z swoim chętnie rozstane się za 270+koszt wysyłki
Możliwy odbiór osobisty w Warszawie.

EDIT.
Zapomniałem o Batch code(3701). Swierzometr pokazuje 01/2019 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perfumy
brrrum - Mirabelki i Mirki spod tagu, mam na sprzedaż tester Blue de Chanel EDP. Flak...

źródło: comment_ScqWkXTbKv1TCPlGaepdTFfInpQwEzZW.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@brrrum: tak z ciekawości. Skąd masz ten tester?

Nie znam się jakoś super, ale wydaje mi się trochę podejrzany. Spojrzałem na mój własny tylko EDT i:
- rurka od atomizera u mnie jest inaczej osadzona, część ze sprężyną ani obsada rurki nie jest widoczna
- napisy z tyłu się różnią. Mam:
"Aromatique - Boise
Aromatic - woody
Demonstration - Tester
Ne Peut Erte Vende - not for sale
Ingredients:
voir article
  • Odpowiedz
@dradziak: będę wdzięczny za opinie. Dostałem go w ramach podziękowania za przysługę. Jeśli to fejk to przypau. Dajci znać proszę :(

@loksard: wrzucisz zdjęcie swojego flakon? I nie przejmuj się, ograniczone zaufanie jest bdb.

Podsumowując, #!$%@? dupa i kamieni kupa. Przepraszam jeśli komuś narobiłem smaka na ten flakon
  • Odpowiedz
@brrrum
Wrzuć proszę jeszcze zdjęcie atomizera, górę korka, środek korka i czy masz magnetyczny korek, który odbija w góre w pewnym momencie, jak go przekręcasz?
  • Odpowiedz