Wpis z mikrobloga

Gracze uczepili się mausa ponieważ usunięcie go jest symbolem tego że ślimak sobie nie radzi z naprawianiem gry.


@Zozol356: jakiś czas temu rzuciłem gry Wargamingu, bo nie ogarniali balansu zupełnie (a do tego dawno porzucili też rigcz) i przesiadłem się na chwilę na War Thunder - tylko po to żeby się przekonać, że ok, mają fajniejszą mechanikę, ale nie dość, że w interfejsy zupełnie nie potrafią, to w dodatku problemy z
@SzlachcicPolny: XD

Mówisz że liczy się balistyka pocisku, gdzie pantera ma działo z tygrysa, i niemal pancerz starych panter na 6.0 (XDD), przy tym ma się mierzyć z takim t-54, albo anglikami, Jest po prostu przestarzała technicznie.
Zrównaj sobie statystyki z t44-100 który ma gorsze działo bez wybadania pocisku, a potem pierdziel głupoty że ten czołg jest dobry.

Ale rozumiem że będziesz palił głupa i zaraz skwitujesz że ''nie umiesz grać''
Mówisz że liczy się balistyka pocisku, gdzie pantera ma działo z tygrysa


@Crosshairs: No, nawet obu Tygrysów. Jeden na 6.3, a drugi na 6.7 - czyli na tym samym BR co Pantera II. Świetne działo, z bardzo dobrą balistyką pocisków.
https://i.imgur.com/aqGvA1o.png
https://i.imgur.com/jUMcf7r.png

Przewaga jest oczywista: Wyższa prędkość wylotowa, przeładowanie szybsze o prawie 20%, większy ładunek wybuchowy. Nie wspomnę już, że dzięki swojej wysokiej masie Pantera utrzymuje dużo lepszą stabilizację działa podczas
Przewaga jest oczywista: Wyższa prędkość wylotowa, przeładowanie szybsze o prawie 20%, większy ładunek wybuchowy. Nie wspomnę już, że dzięki swojej wysokiej masie Pantera utrzymuje dużo lepszą stabilizację działa podczas strzelania w ruchu i hamowania


@SzlachcicPolny: Prędkość wylotowa to w tej grze tylko suchy wpis. T44 ma znowu większy kaliber, i co teraz? Po drugie, na realistykach mało kto strzela w ruchu, zwłaszcza w czołgach bez stabilizacji.

No to poczekaj, aż się
Prędkość wylotowa to w tej grze tylko suchy wpis.


@Crosshairs: Tak jak mówiłem, zielonokrzyżkowiec. Jeśli nie ma wpływu to postrzelaj sobie do czegoś oddalonego o około 1,4km przy użyciu Ob 120 i Sturmpanzera(oczywiście nie na arkejdzie xD)

T44 ma znowu większy kaliber, i co teraz?


Nic, sam kaliber dużo nie znaczy o ile nie mówimy o amunicji HE, a w tym przypadku nie mówimy.

Po drugie, na realistykach mało kto strzela