Wpis z mikrobloga

Rumun daje popis swojej głupoty. W zasadzie, to każdy jego wpis jest takim popiesm. Kretyn myśli że po halvingu to taki zysk z tego będzie czy jak? Po następnym spadnie jeszcze mocniej? Jak można siedzieć w krypto 1,5 roku i nic nie wiedzieć? Całkiem niedano jeszcze uważał że górnicy sami ustalają fee za transakcje w Bitcoinie. No wpisują ile kosztuje tx a ty tyle musisz zapłącić... Toż to amelcio dzban ma wiedzę dziesiątki razy większą. Naprawdę, on ogarnia takie rzeczy. Ten nie ma w sumie żadnej wiedzy.

Rumuński geniusz. Polecam komentarze: https://www.wykop.pl/wpis/43158997/porownanie-zyskow-z-kopania-litecoin-po-halvingu-/

Litecoin nie jest kopany na taką skalę przemysłowo jak Bitcoin. Wiele osób ma małe koparki w domach o dużo mniejszej mocy. Nawet Bitmain stworzył routery z koparką litecoinów. Po prostu wiele osób nie zwróciło na to uwagi i nie wyłączyło koparek kiedy przestały być rentowne od razu. To się unormuje. Kopanie nie jest do zarabiania i darmowych coinów. To najzwyklejszy biznes. Zarabia tylko ten który ma najniższe koszta, czyli cenę prądu.

Nie wiem jak ten idiota to rozumie, ale to jest proste jak #!$%@?. Wystarczy pomyśleć. Ile razy można to powtarzać? Dzbany! Najzwyklejszy mechanizm ekonomiczny. Moc kopania zależy #!$%@? od ceny coina w danym momencie. Cena wzrasta, to większy urobek, bo nagroda za blok jest więcej warta? Czym to skutkuje? Włącza się nierentowne koparki, bo zaczynają być rentowne. Wtedy trudność wzrasta, więc i urobek znów maleje. Analogicznie w drugą stronę. No i #!$%@? ta rentowność zawsze dąży do zera. Oczywiście jak jakiś dzban uruchomi koparkę w domu, to ma niskie szanse na urobek, bo profesjonalne kopanie z dużo niższą ceną prądu, więc nie będzie raczej rentowny. To niemożliwe. #!$%@? dlaczego? Bo to oznacza że ktoś kto ma prą o połowę tańszy niż on, ma rentowność, gigantyczną, jakieś 40% marży. Co więc robi jak ma hajs z nieba i tak prosty biznes? Kupuje #!$%@? więcej koparek bo to gigantyczne dochody. Tym samym zwiększa trudność i mniej zarabia. W ten prosty #!$%@? sposób cena dąży do rentowności kopalni z najtańszym prądem. ZAWSZE! To jest #!$%@? tak proste że ręce opadają. Jak można tego nie rozumieć?

Idioci mnie #!$%@?ą po prostu. Najlepsi byli ci Janusze Intelektu którzy gadali że cena BTC nie może spaść poniżej kosztu kopania... To już prawdziwi tytani IQ. Nie śledzę rumuna, ale on na 100% też tak to ogarnia. Kiedyś dla takich dzbanów nawet zrobiłem wpis: https://busy.org/@cyberpunkbtc/mity-o-bitcoinie-01-cena-bitcoina-jest-zalezna-od-kosztu-wydobycia

Wystarczy poczekać a rentowność kopania się unormuje. Ten idiota myśli że to tak już zostanie? Że nie wiem, ludzie będą kopali tracąc? Czy może przestaną kopać? To tak jak ci #!$%@? którzy myślą że BTC ciągle pobiera coraz więcej energii. Nie #!$%@? pobiera więcej nie ciągle, tylko wzrasta pobór kiedy jego cena wzrasta, analogicznie spada, kiedy cena maleje... Dzięki temu idioto kopanie było rentowne jak BTC był po 100$ po 1000$, teraz po kilkanaście $ i za 300tys. też będzie rentowne (dla tych z najtańszym prądem).

Idiota tego nie ogarnia. 1,5 roku w krypto. Rekordowa ilość wpisów na #kryptowaluty na dobę u @theromanpolan. Podstawowej wiedzy brak. Naprawdę, nawet niepełnosprawny intelektualnie amel, ogarnął już takie rzeczy...

#kryptowaluty #bitcoin #thebestofkrypto #kryptokomedia #cybertag #litecoin
cyberpunkbtc - Rumun daje popis swojej głupoty. W zasadzie, to każdy jego wpis jest t...

źródło: comment_4cIvIb8TQFdwYLowYNPtUPg8s6EXBF2u.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: No po prostu MASTER IQ. Rumun, błagam nie rozmnażaj się!!!

@halucygrzyb: po tej kalkulacji widać , że to się za bardzo nawet dużym graczom nie opłaca i to przy tak małym prądzie , hobbisci kopią w cenie prądu lub z stratą i jedynie wiara i hodl im zostaje


Nie wszyscy są tak tępi jak ty Rumunku. Jeżeli by sie nie opłacało, to zamiast płacić za prą, za te pieniądze
cyberpunkbtc - @cyberpunkbtc: No po prostu MASTER IQ. Rumun, błagam nie rozmnażaj się...

źródło: comment_pIrhVLedllZVjjHe6unxm392S1OUEIwv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: Jak btc byl po 3k to w ten sposob był siany FUD że kopanie przestanie być oplacane i bitcoin sie skonczy. Pozatym znakomita wiekszosc z tego co pisze rumun to sa brednie majace na celu odsunac potenclajnych kupujacych od btc, nie chce zeby ktokolwiek zarobil
  • Odpowiedz
@Dantte: No to na długo przed spadkiem, jak BTC był po jakieś chyba 8k zrobiłem wpis który to dementował i go teraz nawet podlinkowałem przecież. Wiem o tym. To było tak popularne i głupie że postarałem się to jak najprościej i jak najspokojniej wytłumaczyć... https://busy.org/@cyberpunkbtc/mity-o-bitcoinie-01-cena-bitcoina-jest-zalezna-od-kosztu-wydobycia

@halucygrzyb A ty biedaku nie słuchaj tego idioty, to największy dzban tych tagów... naczelny pajac i ogromny przeciwnik BTC siejący FUD.
  • Odpowiedz