Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@j3sion: po cyklinowaniu wygląda pięknie. Gładkie, bez rys, idealne. Z czasem wiadomo, że ryski i obicia powstaną, ale cóż, taka kolej rzeczy, nie rusza mnie to jakoś mocno już.

Sekatych klepek nie mam, w jednym miejscu tylko czasem strzela.

Nie interesuje mnie z jakiego powodu to było robione dopóki wygląda zajebiscie.
@effzet: > polacy w pigułce, zamiast żywego drewna wolą tekturę, laminat i gównolit (°°

bo lepiej mieć taki osrany w jodełke parkiet? niż elegancką deskę drewnianą dostępną w różnorakich odcieniach?
p0lacy
@effzet: Co Ty sie człowieku spinasz. Nie rozumiesz, że jeśli komuś się to nie podoba to nie oznacza od razu ze woli panele i gównolity? Mi ten parkiet też się nie podoba i ładniej wyglądałyby panele, co nie zmienia fakty ze drzewo jest lepszym materiałem niz to coś na panele. U rodziców jest połozona podłoga drewniana z deski jesionowej, ale nie w taki wzór jak z lat 90 tylko prosto i
@ZwyklyFacet a no tak. Czyli ziomek odpada Ci jeden minus:
"Duzo pracy", bo robisz to szybciej.

No i jeden plus:
"Czegoś się nauczysz"
:)))

Nie znam się na podłogach i nie wiem czy robota dobrze, ale nic nie wystaje więc jest klawo! :)
@Rain-When-I-Die: a jaką ja mam jodełkę? @PannaPlamkaZDomuKleks: tak jak pisałem wcześniej olej można zmatowić i ponownie doolejować, przy lakierze to nie wchodzi w grę. Tylko cyklinowanie.
@Flypho: spoko, każdy może wyrazić swoją opinię, ja jestem tą podłoga zachwycony. @CitizenCT500: przepraszam kierowniczka, poprawię siem.
@hpiotrekh: no tak panele można wymienić, ale jak masz zabudowy, ciężkie szafy czy panele pod kuchnia to już nie jest takie hop siup
znasz kogokolwiek kto chcenrobic remont co 5 lat? XD


@peszmerd: dobry panel wytrzyma więcej. właściwie to starzeją się podobnie szybko i parkiet po tych kilku latach wygląda też nie najepiej (miałem, wiem, fotel go zniszczył)

@ZwyklyFacet: przy cyklinowaniu też trzeba robić to samo + masa pyłu.
Nie hejtuję. Ale taki wzór i kolor zupełnie mi się nie podoba.
@ZwyklyFacet: Przepiękny shitstorm!!
Spodziewałem się Max 10 komentarzy a tu taki dym.
Wiecie co? Chyba pod waszą presją wrócę dziś do domu, zerwe ten Parkiet i położę sobie gumolit :)
Czy 170 zł za drewno to dużo?
Marzyła mi się podłoga firmy Jawor ale 350 zł za metr materiału przekracza moje możliwości.
Zrobię później fotę porządnym aparatem, a póki co mam jeszcze jedno.
Pobierz
źródło: comment_3WdnHfhqP0OiGrqs38KEt8XgYOZyCJzq.jpg
polacy w pigułce, zamiast żywego drewna wolą tekturę, laminat i gównolit


@effzet: Ja #!$%@?, #!$%@? jak mój stary xDD

Łooo #!$%@?, że obrzydliwe, ale to PRAWDZIWE DREWNO I PORZONDNE I DROGIE!!11!1!!

Wyobraź sobie, że są #!$%@? panele i dobrej jakości panele. Są #!$%@? parkiety i zajebiste parkiety.
Poza tym kilka komentarzy wyżej zachwalałeś, jaka to drewniana podłoga jest trwała i niezniszczalna, ale ktoś z rigczem ci napisał, że #!$%@? wystarczy, że