Wpis z mikrobloga

@czuczer: Przeszkadza mi, że te dzbany kłamią w zeznaniu, że mają „niestandardowe rozmiary tablic”, a pula numerów dla prawdziwych amerykańskich aut jest ograniczona. (Masz trzy znaki alfanumeryczne, a wiec 35x35x35 z wyłączeniami, czyli ~30k kombinacji liter na całe województwo).

A poza tym te szpary z lewa i prawa wyglądają obleśnie. Wyglada jakby ten samochód był szczerbaty.
@TheTostu akceptuję - czyli czytając że zrozumieniem - ktoś w urzędzie to klepie. O ile wiem markę model itd auta się podaje, jak i kraj pochodzenia itd. Więc skoro w urzędzie mają na to wywalone a ktoś chce mieć takie tablice to dalej nie widzę problemu. A jeśli jest za to mandat - to dobrze niech dostają jeśli jest to wbrew przepisom.
@czuczer: To niesamowite jak silny w tym kraju jest odruch bronienia cwaniactwa i oszustwa.

Jak ci kasjerka zwróci za dużo reszty to tez pewnie bierzesz, bo „sama mi dała, akceptują obie strony, wiec to nie kradzież”.

„Jak łamiesz zasady i cię nie złapią, to tym lepiej dla ciebie”.

Ha tfu na ciebie i tobie podobnych. Przez was nigdy się nic w tym gownokraju nie zmieni.
@TheTostu chyba trochę za daleko poplynales kolego - wiem że zza klawiatury każdy jest mądry i wyszczekany. Nie napisałem że bronie kogokolwiek - ale wiem jakie dokumenty składa się chcąc otrzymać rejestracje auta. Jeśli wymóg jest że nie ma miejsca a jak wpisuje tam ford focus rocznik 2012 z kraj inny niz US to chyba coś jest nie tak w urzędzie - czytaj mają to gdzies. A jeśli jest na to przepisz
@TheTostu: przez pierwsze kilka miesięcy od pojawienia się małych tablic nie trzeba było składać żadnego oświadczenia. Zaznaczałeś tylko że chcesz małe (dokładnie tak samo jak przy kwadratowej) i tyle.

Dopiero później jak się tępe stare raszple z wydziałów komunikacji zorientowały że im się zapas tablic szybko kończy- zaczęły chcieć oświadczenie o braku miejsca na zwykłą tablicę.

A w trzecim rzucie #!$%@? tematu małych tablic włączyła się policja.

A wystarczyło przeskalować wielkość