Wpis z mikrobloga

@oczkers: Jak jedziesz tradycyjnym rowerem to tak. Zna zakazu dotyczy wszystkich pojazdów roweropodobnych jak np. riksza czy rower towarowy. Natomiast tabliczka pod nim mówi tylko o rowerach tradycyjnych, czyli jednośladowych. Tak to można na chłopski rozum wytłumaczyć.
@Arrival: ja mam zasadniczo problem z ilością znaków bez sensu. Wjezdzasz do Niemca i.masz jasną sprawę Zabudowany 50, niezabudowany 100. W Polsce zabudowany 50, zabudowany +znak, koniec zabudowanego wcale nie 90, bo na wjezdzie byl jakis jeszcze. Nazwy miejscowości na bialym, na zielonym #!$%@? mozna
.
@radziol88: Niech sobie nawet łączą tak znaki ale żeby ikona roweru była inna (np. inna kierownica czy cokolwiek) to człowiek się domyśli i doczyta, a ja byłem przekonany że jakiś smieszek dokleił rower na zakazie.
@ffurbo: tego już Ci nie powiem na 100% ale odwołał bym się do definicji roweru w której nie ma nic o ilości śladów a tylko o szerokość chodzi.

47) rower - pojazd o szerokości nieprzekraczającej 0,9 m poruszany siłą mięśni osoby jadącej tym pojazdem; rower może być wyposażony w uruchamiany naciskiem na pedały pomocniczy napęd elektryczny zasilany prądem o napięciu nie wyższym niż 48 V o znamionowej mocy ciągłej nie większej