Wpis z mikrobloga

@glowicajadrowa: Ja #!$%@?ę, kocham takie wyciąganie wniosków z dupy. Murzyni byli niewolnikami wiec logiczne że byli nie wykształceni. Kiedy nie byli już niewolnikami nadal byli mało wykształceni - biedni, a to chyba logiczne skąd bierze się przestępczość. W Ameryce panował rasizm więc słaba praca - znowu bieda i przestępczość. Do tego mieszkanie w geccie czyli znowu brak pracy, bieda - przestępczość. Muszą minąć pokolenia żeby zniknął w nich model niewolnika, tak
@xxpussydestroyerxx byłby, 100% przestępstw popełniali by biali, ale byłoby to tylko 10% przestępstw :) Chociaż rozsądek mówi, że to biali zajęliby również najniższe warstwy społeczne i możliwe, że liczba przestępstw by się drastycznie nie zmniejszyła. W każdym razie to co ja widzę na tych wykresach to to, że czarni i ciemni zajmują najniższe warstwy społeczne. Jakie są tego przyczyny to już inna sprawa, pewnie to, że po prostu tacy są też ma
@CZARNYCZAREK: Ale wiesz, że nie tylko czarni byli niewolnikami? Poczytaj sobie kto na początku budował w USA sieci kolejowe łączące zachód ze wschodem często w znacznie cięższych warunkach niż czarni na plantacjach. Ale to jedynie murzyni są biedną uciemiężaną rasą (...Polakom gówno się stało w trakcie powstania w stosunku do tego co przeżywają czarni w USA.. pdk.). I wiesz co spora część z nich nie chce się zmienić. Lepiej jest im
Homo soviectus już upadł co widać bo dzisiejszym młodym pokoleniu


@Nic_tu_po_mnie: "Według sondażu late poll zrealizowanego przez Ipsos wyborcy w wieku od 18 do 29 lat najchętniej głosowali na Prawo i Sprawiedliwość"

Źródło: https://wiadomosci.onet.pl/kraj/wybory-do-europarlamentu-jak-glosowali-mlodzi-a-jak-inne-grupy-wiekowe/zr2yjkb

Co tam mówiłeś o upadaniu homo sovieticusa?
Już za chwilę:

1. Ale biali też popełniają przestępstwa

2. To wszystko wina nierówności społecznych

3. To wina niewolnictwa

4. To wina białej supremacji


@janusz0: a jaka moze byc tego przyczyna?

Uwazasz ze czarni po prostu rodza sie przestepcami i przestepstwa maja zakodowane w DNA, czy moze to wina systemowa i srodowiska ze zamiast w Bialym Domu to koncza na Bronxie?