Wpis z mikrobloga

Hejka tworzę grę o Yerba Mate (nie o żelkach, nie o samolotach, nie o bachorach), gra będzie na PC + urządzenia mobilne (nie na PS4, Nintendo Switch czy tam inne) #pdk
#donislawdev <-- obserwuj
Troszkę pracowałem nad system dodatków do yerba mate (będzie ~139, można zobaczyć je na gifie). Od jabłek po uran, czosnek, cebulę i wiele innych wspaniałych smaków (mam też plany na różne specjalne wydarzenia związane z różnymi dodatkami). Oprócz tego pracowałem troszkę nad systemem tworzenia yerby (mamy ustawienia: pobudzenie/orzeźwienie, yerba/dodatek1/dodatek2, wygląd/aromat/smak). Liczby w grze są tez od teraz "bardziej losowe", dodałem nowe firmy produkujące yerbe (Baraoo, Laranjeira, Sincerida, Frede Rito, Metan Mate). Doszły też nowe kraje do startu gry (Libia, Syria, Paragwaj). Dodałem też dźwięki (SFX), no i wiele więcej :-}

#donislawyerbamatetycoon <-- Tag gry Discord <-- Discord Gry

--------------------------------------------------ZAINTERESOWANY? OBSERWEUJ--------------------------------------------------------------
#donislawdev Lista Wołania Discord E-mail newsletter Facebook Twitter
*W przyszłości planuję robić rozdajo Yerba Mate Tycoon na swoich social media + na autorskim tagu.

*Grafika przedstawiona w grze + jej położenie to tylko placeholdery ("rozwiązanie chwilowe"), rzeczywista grafika w grze będzie inna. Jeszcze minie troszkę czasu, nim pojawi się w grze "normalna" grafika.

Czym jest Yerba Mate + O czym jest gra?


#yerba #yerbamate #yerbamatewykopclub #gamedev #gry
DonislawDev - Hejka tworzę grę o Yerba Mate (nie o żelkach, nie o samolotach, nie o b...

źródło: comment_gN19oEdRryBqVhNgfLa6xJ9kEXfMLrZa.gif

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@webup:
Powiem tak, w pierwszych planach nie ma takiej opcji, ale będę bardzo aktywny i będę forsował pomysły graczy( ͡° ͜ʖ ͡°). Od strony technicznej to myślałem nad paroma rzeczami (tworzonymi przez graczy), typu: Własne Państwo, własny dodatek (ustawiamy ikonę + staty, a to tak na początek), oprócz tego zamiana nazw firm (na prawdziwe). To tak na początek (o tym myślałem), na ten moment odstawiam to na
  • Odpowiedz
@Xirate:
Nigdy oficjalna wersja gry nie będzie miała nazw tych firm, jednakże gracze mogą do woli modyfikować pliki tekstowe (znając życie pojawi się "mod", który będzie zmieniał nazwy firm na prawdziwe nazwy, taki mod powstał do GDT, MGT i wielu innych gier). Co gracze już robią z tekstami po swojej stronie, nie jest moją sprawą.
  • Odpowiedz