Wpis z mikrobloga

Powiem wam że kfc w Polsce w porôwnaniu do UK to jak polonez do S8 z 2019. Wszystko piękne i czyste. Nowe meble, miła obsługa. Pyszne dania, właśnie jadłem taco z guakamole i limonka za 10 zeta i zajebiście mi weszło. Popijam szejka z orzechów. Hot wingsy aromatyczne. A w UK 16 letnia obsluga (czesto olewacka) smród i syf na starych stolikach, jedzą tam tylko budowlańcy i miejscowe patusy. Kurczaki smakują jak karton. Nie są w ogole marynowane. Stare 20 letnie lokale. Sprawdzałem chyba z 10 lokali w różnych miastach uk bo lubie kurczaki gmo ale niestety kfc w UK jest kompletnie niejadalne. Kto tez tak ma daje plusa patusa.

#uk #polska #heheszki #jedzenie #kfc
Pobierz Gieforit - Powiem wam że kfc w Polsce w porôwnaniu do UK to jak polonez do S8 z 2019....
źródło: comment_T45xWdDy6ciXDPWny81hFtu4gveG1ukC.jpg
  • 77
@Gieforit: w Hiszpanii to samo, w zeszłym roku jak byłem to zachciało mi sie kefca i tragedia co dostalem, kurczak to smakował jak piers obtoczona w samej mące bez zadnych przypraw i wrzucona do smazenia ¯\_(ツ)_/¯ no tak jak zostało powiedziane - jak karton. Jeszcze przed samym wejsciem, stoliki na dworzu były całe pokryte zwrotem czyjejś treści zoladkowej, moglem potraktowac to jako znak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gieforit: Pracowalam w kfc w uk i moge tylko powiedziec ze standard higieny jest naprawde bardzo niski. Syf, wszedzie syf niestety. Pamietam jak raz szczypce do nabierania kurczaka spadly mi na podloge to mialam je tylko przemyc woda i nakladac dalej. Kurczak moze byc lekko spryskany chemia ktora sie przemywa te okienka za ktorymi trzymany jest kurczak, oczywiscie w innych lokalach moglo byc inaczej, mowie tylko ze swojego doswiadczenia ale no
@filozof900:
@siea01:
@minimoj: Ktoś tak kiedyś powiedział i teraz wszyscy to powtarzają jak mantrę a to bzdura.

Na przykładzie McDonald's, ale KFC zapewne wychodzi mniej więcej tak samo. W Polsce Big Mac kosztuje 10.50, porównując polską i angielską płacę minimalną i cenę big maca w UK, w przeliczeniu na Polskę byłoby to 8.50. Serio Waszym zdaniem te 2zl różnicy na kanapce dzieli jadłodajnie dla bezdomnych od restauracji? To jest