Wpis z mikrobloga

  • 19
@ragnar-lodbrok-1992 zawsze byla kochana. Kanapki do pracy, obiad po powrocie, seksik, ogarniala dzieci i rachunki (poniewaz bywam czesto za granicą). Od 3 lat uprawiamy seksy moze 1 - 2 razy na miesiac i po moim przyjezdzie rozkazuje mi co mam "zaplanowane do zrobienia" i czepia sie o glupoty jak jej matka wpadając przy tym w placz i histerię....
  • Odpowiedz
nie chce sie klocic


@Matti28: To jest dość częsty błąd. Jaka by kochana nie była i do rany przyłóż jeśli może wejść Ci na głowę to Ci wejdzie (ew. straci szacunek do Ciebie). Masz "swoje" strefy? Typu nie wiem, ryby, siekanie na kompie w gierki raz na jakiś czas, rower, itp.?
  • Odpowiedz
  • 30
@inzynier_robert kurla najepsze bylo teraz. Leze sobie grzecznie na kocyku, a przede mną grupa z koloni ustawia sie w parach do liczenia. Jedna z dwoch dziewczyn opiekunek liczy dzieci i mowi do drugiej "jednej brakuje". Druga sie rozgląda a 3 w krzakach sie przebierają xD #!$%@? i jak tu wyslac bezpiecznie dziecko na kolonie skoro te idiotki od pilnowania nie potrafią nawet dobrze policzyc dzieci ( ͡º ͜ʖ͡º
  • Odpowiedz
  • 0
@Matti28 a twoja żona pracuje w ogóle? Bo to też chyba z nudów wszystko.
Musi siedzieć głównie z dziećmi i mało z Tobą czasu spędza .
Może trzeba wybrać się na terapię.
  • Odpowiedz
  • 9
@Matti28 mama mojej szwagierki nigdy nie pracowała po za domem. Wychowała trójkę dzieci. Jej mąż pracował. Gdy dzieci opuściły dom rodzinny zaczęła wymyślać że ja mąż zdradza. Gdzie facet po robocie od razu jechał do domu. Zaczęła nawet z nim jeździć do pracy.
Uważaj żeby u Ciebie do tego nie doszło.
  • Odpowiedz