Wpis z mikrobloga

  • 260
@tg1310 @tg1310 nie chce sie klocic. Wczoraj wieczorem wrocilem po tygodniu bycia w pracy do domu, a ta sie chyba za duzo telenoweli naoglądala, bo zaczela sie czepiac o glupoty. Dzisiaj od rana mnie prowokowala wiec wsiadlem w samochod i jade sobie polezec :) odpoczne w koncu sam od pracy i rozowego nad cichym jeziorkiem ;)
  • Odpowiedz
  • 76
@cranberry250 powiem ci, że chyba niedlugo to nastąpi. Przez prace i stres dziennie spie moze po 3 czasami 4 godziny. Jestem juz na skraju wyczerpania fizycznego i psychicznego. Staram sie zarobic jak najwięcej i zeby niczego nie brakowalo nam i dzieciom, a dopiero teraz zauwazylem z jaką materialistką sie zwiazalem. Czym wiecej zarobilem tym bardziej zauwazylem braki w budzecie i na nic nie moglem odlozyc. Wczoraj po przyjeździe do domu nie dalem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Matti28: nie dawaj jej pieniędzy tylko sam kupuj zakupy na tydzień jak się coś zepsuje czy coś też kupuj i zobaczysz że ci hajsu zostanie XD
  • Odpowiedz
Wczoraj wieczorem wrocilem po tygodniu bycia w pracy do domu, a ta sie chyba za duzo telenoweli naoglądala, bo zaczela sie czepiac o glupoty. Dzisiaj od rana mnie prowokowala wiec wsiadlem w samochod i jade sobie polezec :) odpoczne w koncu sam od pracy i rozowego nad cichym jeziorkiem ;)


@Matti28: uuu panie
jeżeli po tygodniu bycia poza domem musisz zaraz #!$%@?ć od szanownej małżonki to coś jest mocno nie tak
  • Odpowiedz