Wpis z mikrobloga

Borze Mirki jutro zaczynam dorosłe życie XD

Mam 21 lat, 2 tygodnie temu obroniłem pracę licencjacką i właśnie rozpoczynam realizowanie swojego marzenia, a mianowicie WYPROWADZAM SIĘ DO WIETNAMU XD A NIGDY NIE BYLEM W WIETNAMIE XDDD jutro mam lot.
Ale to nie koniec iksdeków. Jak każdy biały zacznę od nauczania angielskiego (mam też kilka innych pomysłów na później), ale ja nigdy nie uczyłem angielskiego ani w ogóle niczego XD skończyłem finanse i rachunkowość. No i też jadę sam w ciemno, bo na miejscu brak załatwionej pracy, mieszkania ani znajomych. Na miejscu mam jedynie zarezerwowany hotel. Ale w sprawach teoretycznych myślę, że odrobiłem lekcje bardzo solidnie!

Ogólnie to na początku muszę odnowić 2 szczepienia i rozeznać teren, bo to wiecie... trzeba usiąść na spokojnie. Sam nie wiem czy bardziej się cieszę z wyjazdu czy stresuję kwestią nauczania. Chciałem dostać od Was trochę dobrej energii, więc organizuję #rozdajo kartki z Ho Chi Minh City, bo tam właśnie będę mieszkał. Losowanie przeprowadzę po wylądowaniu czyli w poniedziałek.

Jeśli będzie zainteresowanie to mogę opisywać rozwój mojego nowego życia z perspektywy młodego blondyna z silną linią szczęki w Azji, który nie ma pojęcia o nauczaniu xD Kto chce być wołany do następnych wpisów niech zaplusuje pierwszy komentarz.

#wietnam #podroze #podrozujzwykopem #azja #pracazagranica
piotrek39 - Borze Mirki jutro zaczynam dorosłe życie XD 

Mam 21 lat, 2 tygodnie te...

źródło: comment_ROQLIR4GhP6BQJmxPeo0NOVSWr9pagAC.jpg

Pobierz
  • 154
@piotrek39: Zajebisty pomysł Mireczku! Realizuj się i spełniał marzenia, bo to twoje życie! Hejterzy niech hejtują, to ty tworzysz sobie nowe sciezki nie idąc utartymi przez innych. Trzymam kciuki i wierzę że będziesz zajebistym nauczycielem! ()
Ucz ich polskiego trochę czasami, typu jakieś przydatne w Polsce zwroty jak: #!$%@?, złodzieju, Legia to stara #!$%@? i inne takie podstawowe. ( ͡° ͜ʖ ͡