Wpis z mikrobloga

W podstawówce nie miałem łatwego życia. Część patologicznych Sebastianków obrała mnie sobie za ofiarę i często byłem szykanowany oraz wyśmiewany, czasami bity.

Generalnie wszystko to po mnie spływało bo miałem swoją grupę fajnych znajomych i wsparcie ze strony rodziców (nauczyciele oczywiście niezbyt widzieli problem).

Dzisiaj mam fajne życie, w tym sporo pieniędzy. Moi oprawcy natomiast w większości dumnie figurują na stronach typu "kup dług", za dwoma jest nawet list gończy.

I tak się ostatnio zastanawiam czy się trochę nie pobawić i nie skupić kilku tych długów, a następnie ściągnąć go z tej patologii. Te 200 zł na łebka to nie jest dla mnie żaden koszt, a do usług prawnych mam w zasadzie nieograniczony dostęp. To też raczej nie jest sytuacja, gdy goście ukrywają się z majątkiem, raczej po prostu Sebastian nie zapłacił za kablówkę i firma woli sprzedać dług niż sądzić się o 200 zł. A nawet jeśli, to do końca życia jak szczur ukrywać się nie będzie, a ja jestem cierpliwy, mogę ich windykować nawet i 10 lat. A mam przeczucie, że Sebuś mógłby się zdziwić, że 500+ w tym miesiącu nie będzie bo ktoś przysłał komornika po tą drobną kwotę sprzed kilku lat.

Ot, taka zabawa w kotka i myszkę, tylko teraz to ja byłbym kotkiem. To byłaby taka moja słodka zemsta za uprzykrzenie mi dzieciństwa.

#dlugi #patologia #bekazpodludzi #psychologia #dziecinstwo
  • 17
@PiccoloGrande: nie czyń nikomu tego co tobie niemiłe. Mam na myśli oczywiście to co motywuje cię do takiego działania.
Musieli chyba cię naprawdę nieźle gnębić że po takim czasie wciąż masz jakiś uraz, lub na tyle nudne życie że chcesz zajmować się takimi pierdołami.
Oczywiście no offence, ale z mojej perspektywy cały ten pomysł jest dość...dziwny.
@PiccoloGrande saldo konta? A skąd będziesz wiedział co na koncie jest z 500+ a co nie?
@DigitalGirl o Toto! To też dobry pomysł, aż im puszcza zwieracze z zazdrości, sebkow właśnie takie coś najbardziej boli, że komuś jest lepiej niż im
@PiccoloGrande: trzeba było trochę poćwiczyć za młodego i jednemu #!$%@?ć pięścią w twarz skoro i tak obrywałeś, więcej byś nie oberwał bo by nie ryzykowali a tak teraz chcesz się mścić, strata czasu i godności