Wpis z mikrobloga

Wiem, że w komisach można się naciac, ale ponad 90% samochodów na otomoto to sprowadzone, albo komisy... A jak prywatny to tak jak mówiłem na drugim końcu Polski. Ehh kupowanie samochodu w Polsce...
W kujawsko pomorskim, nie ma żadnego Hyundaia i30 od prywatnego właściciela, na ponad 100 ogłoszeń w całej Polsce jakieś 10 jest od prywatnych i to gdzieś w #!$%@? daleko
@Spartan91: wziąłem kiedyś autko z komisu niby po znajomości i #!$%@?, #!$%@?ł się na amen po raptem 2 latach. Okazało się, że ktoś zrobił #!$%@?ę aby go pchnąć i tyle. Więc odradzam.
Co do i30 to skoro takiego nie ma na sprzedaż to znaczy, że to dobre auta więc ciężko go będzie dorwać. Albo musisz być szybszy albo szukaj czegoś innego.
@Spartan91: na olx parzyłeś? bo ja widze, że jest ich sporo, ale pewnie masz sprecyzowane jakie konkretnie parametry musi mieć?

najlepiej zapisać sobie wyszkiwanie i sprawdzać kilka razy dziennie czy jest jakieś nowe ogłoszenie warte uwagi
@Spartan91: Nie wiem jaki przedział cenowy Cię interesuje, ale patrz ile stoi aut w autoryzowanych salonach - https://www.otomoto.pl/osobowe/hyundai/i30/?search%5Bfilter_enum_authorized_dealer%5D=1&search%5Bfilter_enum_country_origin%5D%5B0%5D=pl&search%5Bbrand_program_id%5D%5B0%5D=&search%5Bcountry%5D= z Polski wszystko. Ogarnij przedział cenowy, salon nie ma problemu z pokazaniem historii serwisowej nawet przez internet jeśli się z nimi skontaktujesz, często dają też gwarancje, której normalny komis Ci nie da.
@Spartan91 Komis jak komis, bubla możesz kupić od prywaciarza, jak i od handlarza. Nie ma reguły, choć w komisie większe prawdopodobieństwo. Jak będziesz chciał jechał coś oglądać to daj znać, mogę się nawet z Tobą przejechać ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Spartan91 i30 kiedyś miałem okazję kupić z Gorzowa Wlkp, przy salonie goście mają firmę która bierze te auta na rok i wymienia, sprzedają je z salonu i z gwarancją, w zeszlym roku cena za 2017 kombi srebrny 1.6(chyba) widziałem ogłoszenie za ok. 50k. Niestety ie pamiętam który to salon.
Czy ten komis o który pytasz jest na Fordonskiej przed WSB?