Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@steemm: @StefanEm: a z diety w jakis sposob trzeba sie rozliczac, w sensie, ze musimy przedstawiac koszty? bo jak wszystko bedziemy mieli zapewnione oprócz szamy

@koearn_wannabe: dieta to twoje prywatne wydatki, możesz #!$%@? wszystko albo oszczędzać, u mnie jest tak że ja dostaje diety po powrocie z delegacji, jak są jakieś długie delegacje jak obecna to biorę zaliczkę na poczet przyszłych diet.
@StefanEm: @steemm: jestesmy z kumplami świeżo po szkole, 21,21,20 i trafila sie "okazja", że jakiś wujek kumpla ma właśnie znajomego który zajmuje się montażem trampolin, ścianek wspinaczkowych itp. po całej europie.
no i właśnie on nas chce wysłać za granicę i mówi, że daje nam 25zł za godzine jakby, pracujemy od poniedziałku do soboty po 10h, ( z jakąś tam przerwą godzinną? ) +30zł jakiegoś tam dodatku, czyli wychodzi właśnie
@koearn_wannabe: Możesz mieć też dietę wliczona w godzinowke, lepiej jakbyś miał umowę, bo tak ciężko coś stwierdzić. Ja pracuje na ciągłych delegacjach od 3 lat po całym świecie, w tej samej firmie, ale na różnych formach zatrudnienia, wal na pw jak masz pytania.