Wpis z mikrobloga

Mirki na #alliexpress jest #cebuladeals na słuchawki #qcy i teraz pojawia się dylemat 'które?'. QS2/T1S, QS1/T1C, T3, L2 czy ktoreś z pozostałych? Skłaniam się ku L2 bo są na sznurku i łatwo ich nie zgubię i aku powinno wytrzymać cały dzień... tylko co z jakością? Macie porównanie które są najlepsze dźwiękowo?
  • 12
  • Odpowiedz
  • 1
@zajo22 zamowiłem L2. Zobaczemy jak się sprawdzą. .. chociaż ostatecznie decydowałem między L2 a T3. Z tradycyjnymi pchelkami miewałem problem z wypadaniem z ucha i obawiałem się tego przy jeździe na rowerze czy bieżni. Co do aku to sprawa jest o tyle skomplikowana że T3 można doładować z etui a L2 mają dużą pojemność... ale nie mają etui do ładowania. Teraz pozostała kwestia jakości dźwięku i pytanie czy aby T3 nie byłyby
  • Odpowiedz
przyszły :)... ale od razu z grubej rury; lepiej grają L2, a dotykowy panel sterujący na tak małym urzadzeniu to poroniony pomysł, bo ciągle coś się przestawia jak tylko chcesz poprawić słuchawkę w uchu. Jak jesteś z okolić Czestochowy to możemy się umówić na 'odsłuch' :)
  • Odpowiedz