Wpis z mikrobloga

Siema, potrzebuję porady. Szukam laptopa między 2k-3k. Ma służyć do przeglądania neta, raz na jakiś czas włączenia Photoshopa i żeby dało się na tym odpalić jakąś grę (nie myślę tu o najnowszych tytułach). Znalazłem coś takiego Acer Nitro 5 (NH.Q3REP.021) nada się? I czy 8gb ramu wystarczy czy raczej dopłacić i mieć więcej? #laptopy #pcmasterrace #elektronika
Pobierz
źródło: comment_wg5VbGNrGNOFEraVvk4luLeDy914k6AU.jpg
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nagrubo: po co Ci taka kobyła ( wymienne na cegła - tak się kiedyś mówiło na grube i stare telefony jak zaczynały wchodzić te z dotykowym ekranem ).
Boże, jak to wygląda, jakie to nieporęczne... W tej cenie i do takiego zastosowania wybrałabym coś bardziej kompaktowego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nagrubo: aktualnie to nie wiem, bo nie siedzę w temacie aż tak. Jak 2 lata temu kupowałam swojego to przeglądałam na yt filmiki " co warto kupić do xx zł", ale też z tyłu głowy miałam, że mogą to być filmy sponsorowane. Mimo wszystko zobaczyłam co jest obecnie na rynku, co jest jakąś tam innowacją, popatrzyłam na bebechy co z tych modeli mi odpowiada, poszłam do sklepu i pomacałam i kupiłam.
@bellazi właśnie jestem na etapie oglądania filmów na YT, moreli itd. I mam mały mętlik w głowie, tyle tego wszystkiego jest i wszystko polecają ¯_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nagrubo: bierz coś co ma proporcjonalnie dużo ramu i pamięci wewnętrznej... To chyba jest najważniejsze podczas odpalania gry czy Photoshopa (pomijając już trzymanie tam zdjęć) i coś co się przy okazji podoba. Mi się na owy czas spodobał Lenovo yoga 700 14' i macbook 13'. Już miałam brać w sklepie MacBooka, ale pan mnie skutecznie zniechęcił jak mi powiedział o cenach akcesoriów :D ale oba podnosiłam żeby sprawdzić czy małe, lekkie