Wpis z mikrobloga

Co tam z tymi adasiami, czytałem na reddit, ze sporo tych "szmacianych" wiecie primeknity, nylony i inne muje ( ͡° ͜ʖ ͡°) czesto dziurują i widziałem podobne zdjecia i tak o to na Pure Boost i Forest Groove po ok 5 miesiacach uzytkowania (w tym moze w forestach łącznie z 20 dni przechodziłem) powstały śliczne dziurki, dobrze, ze na promkach kupione za grosze.
Mam jeszcze equty nowe i zdam relacje kiedy dziury powstaną ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiscie jak się zrobią to wracam do skórzanych aka nike air witaj ¯\_(ツ)_/¯

ps. tak obcinam paznokcie
#streetwear
k.....5 - Co tam z tymi adasiami, czytałem na reddit, ze sporo tych "szmacianych" wie...

źródło: comment_vvcODnuMrx00p2zvZumAqzGtGziiyluW.jpg

Pobierz
  • 10
@kirk85: wydaje mi sie ze to zly rozmiar, zobacz gdzie ta dziura ci sie robi, paznokiec powinien byc blizje konca
a po drugie to moze zalezy od ksztaltu stopy xD
mi sie nigdy w zadnych butahc tak nie zrobilo
@RBNG: wlasnie te szare to sa na styk, boosty sa 0,5 rozmiara wieksze, no ale mysle, ze zlosliwosc rzeczy martwych, nie kazdy but wyjdzie z fabryki tak samo mocny + w sumie kształt stopy tez swoje pewnie robi. ( ͡º ͜ʖ͡º) zeby to był odosobniony przypadek, nawet tag przegladalem to wykopkowi jakiemus około 7-8 miesiecy temu po 3 miesiacach eqt tak poszły i zdjęcia wstawiał.
Zostanę
@kirk85: a może to kwestia nadmiernej eksploatacji? Warto mieć kilka par butów na zmianę, z dwie pary beatersów, a tak to popylać od czasu do czasu w innych :D?
@Asfalt_Drobiowy: no wlaśnie nic, chodziłem w nich od czasu do czasu "po bułki" i zauwazylem z tydzien, dwa temu ze robi sie dziura, jakby ten materiał nylonowy sie zaczął "rozwarstwiać" t, dopiero dzis je ubrałem by zobaczyc czy pojdzie do konca, 3 godzinki chodzenia po miescie i wrociłem z dziurą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogolnie poszperałem po necie i multum ludzi ma problem z takimi dziurami w
@kirk85: kwestia rozmiaru i dopasowani. U mnie lewa stopa jest mniejsza od prawej, buty zwykle biorę pod prawą stopę by była na styk. Efekt- prawy but jest ok bo stopa podczas chodzenia jest raczej w miejscu, w lewym wyciera się dziura.