Wpis z mikrobloga

@Bratkello: tam od biedy dojedziesz rowerem/taksówką. Gorzej można kupić mieszkanie w jednej z podwrocławskich miejscowości (Dobrzykowice, Kamieniec, Smolec, Siechnice) łącząc wszystkie wady mieszkania w domu pod miastem (korki, uzależnienie od samochodu, zero transportu w nocy, daleko wszędzie, banicja społeczna, brak miejskich mediów i dobrego neta) i wszystkie wady mieszkania w mieszkaniu (sąsiedzi, powierzchnia).

@Mnichuy: zmień pracę, weź kredyt xD

@HellHill: nie wiem ile trzeba zarabiać miesięcznie żeby odkładając w
nie wiem ile trzeba zarabiać miesięcznie żeby odkładając w 2-3 lata kupić mieszkanie za gotówkę biorąc pod uwagę, że musisz gdzieś mieszkać, coś jeść i czymś do tej pracy jeździć o pozostałych przyjemnościach nie wspomnę.


@krave: a daj spokoj to ludzie ktorzy dostali pierwsze 50 kola od starych wyjechali za granice i mieszkali na domkuz 20 polakami, oczywiscie jak sie noga powinie to tatus da, 0 samodzielnosci.
@krave: niezle tam macie we Wroclawiu, ja mieszkam w Pruszkowie pod Warszawa. I dojazd jest w noc, w miescie duzo rzeczy wiec nie jest jakos daleko do wszystkiego, media sa, internet lokalny dostawca oferuje tez bardzo dobry, jest tez orange i upc. ) :D
@UmbertoDalleMontagne
prestiżowa lokalizacja w zacisznej części Wrocławia, inwestycja Lokum Di Dupa Garden to idealne miejsce dla ciebie. Mieszkanie 38 metrów posiada klimatyczne skosy i loggię. 5 minut piechotą przez pole znajduje się przystanek autobusowy z którego odjeżdża 1 linia co godzinę.

Do każdego mieszkania wymagane jest wykupienie miejsca postojowego na rower w wysokości 20tys zł.

Cena w promocji to jedyne 9000 za metr. Zostały 2 dostępne mieszkania w tej inwestycji!