Wpis z mikrobloga

Uwaga teorie spiskowe, nie pokrywam leczenia nerwicy i ojca tez nie zastapie. Platformy online nie sa manipulowane.
Ostatnia godzina: 14 przegranych z rzedu, 8 naliczylem ze mialem over 8:1 do rivera
Tam ponizej to jajca, (zostawilem mu kilka zetonow w kolejnej partii) wygral ze mna 6 z rzedu (11 ogolnie), plus 4 podziały i tylko 2 moje pule w miedzyczasie. Az nagralem na VHS
Moja teoria glosi ze zaraz duzo wygram w sposob uwlaczajacy przeciwnikom.

#poker
F.....g - Uwaga teorie spiskowe, nie pokrywam leczenia nerwicy i ojca tez nie zastapi...

źródło: comment_20YVGMwRgEmoIJqHnRLWHqobBhFx3aVr.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
No Panie Unibet, bo kto nie był ni razu człowiekiem, ten nie moze być kasynem jak pisał w ferdydurke Andrzej Grabowski ze scanariusza Leśmiana.
Morawiecki mnie #!$%@? jak nie oddam do poniedzialku. A Pan nie wie, jak to jest być u premiera? To ja Panu powiem Panie Unibet.
Zaczyna sie niby spoko, bo sympatycznie i przyjacielsko. Ale wyczuwasz, że cos nei gra. Powoli zaczyna sie unosic zapach watpliwosci i niepewnosci, wrecz lęku.
  • Odpowiedz
20:2, najniższa pula, stojąc po kolana w gównie podskoczyłem. Przyjemnie jak sie wie od razu po pierwszym flopie, że nic nie musisz robić, bo river zrobi robote w 4 rękach.
nr 21...
  • Odpowiedz
21- przeciwnicy allinuja praktycznie kazda reke bez pozycji, trafiam AJ i call z K9 dwie pary z flopa
22 - po serii 34,36,37,38,39, Q9 przegrywa na dwie pary z flopa.
23- ostatnie 1 euro, zeby dostać rzadkim gównem po mordzie na river

Niezle. 9% wygranych na niskich losowaniach. Spadek nastapil po wyplacie srodków, luzne skojarzenie.
Przed wypłatą 36% przez 750 turniejów.
Po wypłacie 29% > 21% kolejna wypłata > 9 % spadek
F.....g - 21- przeciwnicy allinuja praktycznie kazda reke bez pozycji, trafiam AJ i c...

źródło: comment_knuKk5pzYxvtIkztzCB05V6NVay0APn3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
A statystyki? Czyste wykresy?
Wtedy zobaczysz jak dużą miałeś przewagę przy allinach oraz jak często dostawałeś suckout'y. Czy faktycznie podjemowałeś dobre decyzje i czy pech zawinił, czy może niekoniecznie.
  • Odpowiedz
@nWaldziu: Statystyk sie tu oficjalnie nie prowadzi, postaram sie uzyskac mailowo.
Odchyłka wystepuje dopiero od niedawna (u mnie), stad zalezy jaki okres przyjmiemy do pomiaru. Wyniki z ostatniej godziny 6 przegranych, 2 ktorych nie dalo sie ich nie wygrac. Niedalo sie tez zarobic. Wynik wieczoru 29:4, nie dalo sie wygrac zadnego istotnego. Ale juz 13%.
Starczy. Jutro spojrze na to z perspektywy nowego dnia.
Tylko tam wyruchano mnie na jakies 4tysiece
  • Odpowiedz
Trzezwość przyniosła zadumę. I zablokowaną kartę bankomatową. Jedno wynika z drugiego.
Zaczynam się zastanawiać czy to aby nie ja jestem #!$%@?. Czas szybkich decyzji.
Drugie konto specjalnie dla skarbowki i zwrot podatku, obecne.
Jest wino. 1974 rok, przeterminowane ale niema wyjscia.
Zmieniam koncepcje. Do 30 razy sztuka. Logiką nie zwalcza sie glupoty.
Glupote pokona tylko styl całkowitego #!$%@?. Chca grac allinami, beda alliny.
F.....g - Trzezwość przyniosła zadumę. I zablokowaną kartę bankomatową. Jedno wynika ...

źródło: comment_asXi6HPvlPtTqeo5kaAH7cgyKunDDw1q.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@covert: @pussi_magnet: co człowiek to opinia, w oczekiwaniu na jednomyslnosc napisalem 50 wersowy wiersz, wydaje sie niezly
jutro bede odmiennego zdania na wiele tematow zapewne
edit: nie wiersz tylko zdania co sie rymuja na koncu ʕʔ
  • Odpowiedz