Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chciałabym być piękna, mieć chłopaka, jeździć z nim na wycieczki za granicę. A tak to jestem brzydka, niemądra i mając 25 lat , nigdy w życiu nawet za rękę chłopaka nie trzymałam. Fajnie się żyje pięknym kobietom, wszystko dostają za darmo na tacy. Jak pogodzić się z myślą że nigdy w życiu nie zaznam miłości, seksu, i dzieci ?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 14
@SkrytyZolw: HAHAHAHHAHAHAHAHAH
wiekszosc zwiazkow polega na wspolnym jedzeniu i ogladaniu filmow. I to tyle. To tutaj na wykopie jęczycie ze zainteresowania, zajmij sie czyms, zapisz sie na zajecia to bedziesz ciekawy i kogos znajdziesz tylko ze to nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia. Ludzie chca miec partnera ktory bedzie im sie podobal, bedzie dobry, dobrze traktowal, beda razem spedzac czas. I to tyle. #!$%@? na cala reszta. Czas to sobie uswiadomic.
@Piotero1: no ale coś musi Was łączyć, musicie mieć o czym pogadać. Akurat to fakt, że najczęściej pary są dobrane poziomem inteligencji i wykształcenia. Nie chodziło mi o zapisanie się na jakieś zajęcia, tylko o wykształcenie i porządną pracę.
bo pewnie chce sie zakochac? rozumiem ze ma byc z kism kto jej sie w sumie nie podoba ale byleby byl?


@Piotero1: zakochac sie w ciachu 8/10 to kazda chce tak samo jak facet tylko ze faceci potrafia dostowowac swoje wymagania kobiety nie nawet znajduja takich ale ich nie kochaja
@Piotero1: pisze tu o wymaganiach nawet by jej facet gdyby byl z jej ligi albo 1 punkt wyzej moglby sie spodobac ale z reguly te laski niby brzydki jecza bo nie chca ich przystojniacy a tylko goscie z ich ligi to tak jakbym ja zarywal do top modelek no ale kobietom mozna cnie