Wpis z mikrobloga

@Rzyrafa22 ciężki do zrealizowania to domyślam się, ale zły? Chodzi ci o stosunek omega 3 do omega 6? Kurczę, z tego co grzebię w internecie to są nawet weganie na keto, więc myślałam że wegetarianizm (uwzględniający sery, jajka itp.) jeszcze ujdzie
@Vulne nie ma problemu ~ jesz jajka i nabiał, to będzie easy, patrząc na mojego faceta, który tak je. Ja teraz zaczynam. niebieski chce przejść teraz na vegan keto bez soi... awokado będzie jeść tonami :D
@Rzyrafa22 jestem zmęczona wegetarianizmem, nie służy mi to i nie czuję się dobrze. Muszę coś zmienić i zainteresowałam się keto. Jednocześnie odrzuca mnie mięso, ryby jeszcze ujdą, ale do mięsa nie mogę się przekonać i szukam wyjścia z tej durnej sytuacji.
@un_espoir skąd czerpiecie inspiracje? Sami wymyślacie czy macie jakieś przepisy? Jestem teraz na adaptacji i szukam keto wege przepisów i jak się nie staram, tak mi makro nie wychodzą (za mało kalorii, za dużo węgli). A jakbym miała jeszcze wykluczyć produkty niewskazane na adaptacji to już w ogóle.
@Vulne polecam zaprzyjaznic sie z miesem i podrobami, gdyz to fundament tej diety. Uwazam ze spozywanie glownie nabialu w tej diecie moze skutkować czestymi wypryskami skornymi. Byc moze w twoim przypadku bedzie inaczej, sprobuj i daj nam znac jak ci idzie. Kazdy ma inne predyspozycje i nie ma jednej idealnej diety dla kazdego, ale nie slyszalem jeszcze zeby komus wege keto sprzyjalo
@Vulne: Widzisz tutaj jak zadasz pytanie czy da się zrobić takie połączenie to dostaniesz komentarze że albo przejdź na zbilansowaną dietę a nie fuj keto albo żebyś jadła mięso :))))

A ja uważam że jak najbardziej jest do zrobienia bez większych problemów... Inspiracje przychodzą często w sklepie same jak się okazuje że coś np. ma mało węgli a dużo tłuszczy... itd, chociaż fajne przepisy z których korzystam często robi @chixi -