Wpis z mikrobloga

Wiecie kiedy jest smutek? Kiedy Twoja pierworodna, najukochańsza szczurzynka jest chora a wet nie potrafi jej pomoc. Kiedy to zwierzątko jest tak kochane, ułożone i wychowane, ze nie trzeba nic więcej robić. Reaguje na imię, przychodzi jak się ją wola, kiedy chce zejść z łóżka to patrzy na Ciebie wymownie żebyś podstawił stopę, ona na stopę „wsiada” i schodzi tym sposobem bezpiecznie z łóżka, tak samo odwrotnie- patrzy na Ciebie wymownie podchodząc do łóżka, podstawiasz stopę, ona „wsiada” na podnosząca się stopę i wchodzi na łóżko ❤️ to jest mega słodkie. Kiedy leżycie i Cię liże po dłoniach, kiedy mruży oczka jak drapiesz za uszkiem, kiedy była taka kochana i się opiekowała umierająca siostra, myła ją i ogrzewała, kiedy miała po jej śmierci depresje. Kiedy odżyła kiedy dostała nowe towarzystwo. A teraz sama się zle czuje a wet przepisuje leki które nie działają. Kiedy widzę ze leży ze mną i prosi o pomoc a ja nie mogę nic zrobić tylko ją głaskać. Jutro idę z nią do weterynarza z nadzieja ze ta starowinka stanie na nogi, bo tak grzecznego zwierzaczka nie mogę stracić. Jest mi smutno ( ͡° ʖ̯ ͡°) #szczury #zwierzaczki #zwierzeta #misza
wyindywidualizowanablondmultipla - Wiecie kiedy jest smutek? Kiedy Twoja pierworodna,...

źródło: comment_gwua91lSfO5kXLQg431ckhYjzT3fm2Fv.jpg

Pobierz
  • 91
@Harmonia: Domowy szczur co Ci rozniesie? Chorobę płuc? On nie ma nic wspólnego z dzikim szczurem. Nawet styczności z takowym pewnie by nie przeżył. Inne geny. Szczura można nauczyć sztuczek, pooglądaj sobie na yt a nie tu #!$%@? trollujesz kiedy ja nie jestem w nastroju. Taki szczur potrafi więcej niż twój Azor w budzie. Zreszta pies przy budzie, jaki z tego pożytek? Zrobi hauhau i co? Idź stont kiedy ja tu
@wyindywidualizowana_blond_multipla Tyle smutny co piękny wpis. Koniec życia czeka na każdego, nie musi być on najgorszy czy zły, choć na pewno ciężki i wzruszający.
Oczywiście wszyscy(prawie, bo jest jeszcze ten pajac) trzymamy kciuki za zdrowie szczurzynki.
Ma mała szczęście, że ma taką opiekunkę i koleżankę, na pewno trafiła najlepiej jak mogła i docenia to w swych szczurzych kategoriach.
Trzymaj się rodzynkowa siostro!