Wpis z mikrobloga

Założyłem się z różową o 100 euro (słownie sto euro), że do ślubu, tj. w ciągu 7-9 lat zachowamy czystość.

(Oboje należeliśmy do oazy + pielgrzymki+prestiżowe kierunki studiów)

Plusujących zawołam za 7-9 lat, i napiszę czy się udało (lub wcześniej jeśli nie)

różowa mówi, że się nie uda, a ja, że tak.
*każdego roku, coroczny raport z sytuacji wątpliwych/niebezpiecznych

#zwiazki #wyzwanie #muchachallenge #seks #rozowepaski #nosexchallenge
źródło: comment_s6g2QAJcbzbXaAYVRYdDoihry8seAf6X.jpg

Waszym zdaniem

  • Uda wam się 6.4% (245)
  • Po części się wam uda 13.1% (503)
  • Nie uda się 80.5% (3095)

Oddanych głosów: 3843

  • 161
@VCO1: chcemy być pewni siebie na 100%. Dodatkowo jeśli by nam nie wyszło, nie chciałbym by różowej przyszły, albo moja przyszła powiedziała mi: dlaczego na mnie nie poczekałeś/ałaśś?
@jmuhha: te zrzutki są mega słabe. Chociażby sam fakt, że "jesteście razem 4 lata i chcecie wziąć ślub za kolejne 7-9 lat". Tacy ortodoksyjni katolicy, którzy chcą czekać do ślubu z seksem nie czekają tyle na ślub.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jmuhha: ech te dzisiejsze zarzudki... otóż przyszłość może okazać się okrutna i trafisz na tzw. oazyjną afrodyte - szyscy ją popychali z wikarym na czele tylko główny zainteresowany nią nic nie wiedział xD
@choochoomotherfucker: ale to jest serio smutne. Zarzutka jak się patrzy, ale tyle nieleczonych toksycznych facetów już plusuje komentarze że hehe baba nie wytrzyma itd bo oczywiście to facet święty a to kobieta ta urwa () gdyby mogli to przegrywy traktowaliby kobiety jak araby jak bydło i by się tylko chwalili ile niewolnic wbrew własnej woli posiadają ale teraz nigdy by się nie przyznali co myślą o kobietach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: w sensie ona mówi, że się nie uda i ja jej płacę.


Czekaj! Już rozumiem! Kupiłeś sobie u różowej bzykanie za 100€. Sprytne - tylko przepłaciłeś srogo.
@jmuhha jeżeli chcesz wziąć ślub z laską za 7-9 lat, to najpewniej nigdy żadnego ślubu nie będzie. Wyjątki od tej reguły są baaaaardzo rzadkie, jak czarne jednorożce
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: swietny sposób na #!$%@? sobie życia i ewentualne późniejsze skrajne niedopasowanie w zwiazku, cos na zasadzie orwelloskiego "ignorance is strength"