Wpis z mikrobloga

Cześć,
szukam małej myszki komputerowej i niestety okazuje się to dużym problemem. Może ktoś zna coś dobrego, co mógłby polecić :) Im mniejsza tym lepsza. Mój CM Xornet kończy żywot. Chciałabym coś nie większego niż 10cm długości, chętnie coś o mniejszej szerokości niż Xornet. No i przewodowe, odpadają laptopowe bezprzewodowce.

#komputery #xornet #myszki #pcmasterrace
  • 9
@HaziksX: dzięki za propozycję, patrzę na nią też :) jest dłuższa od xorneta, ale jeśli nie znajdę nic mniejszego to jest to jakaś opcja, tym bardziej ze lubię logitech. g102 chyba jest bardzo podobna a tańsza wersją. Obie maja 117 mm długości, mój xornet ma 107mm
@mitsue: jak co ten wyżej logitech to spoko opcja, ja zmieniłem po roku g203 na g305 i brak kabla w myszce to jest najlepsze co mogłem wybrać i jeżeli grasz to tej myszce gry też nie są straszne
@snajp511: @Antlioon: @HaziksX: Dzięki. W tym momencie używam myszki ok 120mm i trzymam palce na środku mychy :) kiedyś kupiłam mysz takiej wielkości i ja oddalam, bo zwyczajnie na środku nie dało się bez wysiłku klikać w klawisze. nie sięgam paluchami na "koniec" mychy. :) Dlatego obawiam się ze znowu może być tak samo. Chyba muszę poszukać jakiejś laptopowej małej mychy, która byłaby na kablu. Od wielu lat mam