Wpis z mikrobloga

@MelomanBTC: a w czym Ci to przeszkadza? ;) Nie główne, zobacz sobie jak rzadko komentowałem i tak ;) Nie chcesz mi wierzyć to nie wierz. Ale mogę wstawić zdjęcie Twojego nick w mojej becie. Jak wstawię to Ty wpłacasz 1000zł na SiePomaga, jak nie wstawię to ja. Deal? Zróbmy razem coś dobrego dla dzieci, a nie kłóćmy się w necie.
  • Odpowiedz
@atari_XE: Dalej myśl, że ludzie u mnie wymieniają 50 zł.

Przestań się w dalszym ciągu ośmieszać i wpadaj na tych nartach do Pruszkowa ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@goly8622: ok naśmiewajcie się dalej. Tylko, że Wy to chyba jesteście teoretykami zarabiania, jak praktykiem. Sami zaczeliście, że bóldupię że niby nie kupiłem w 2013 już. A jak Ci chcę udowodnić, że nie muszę bóldupić, bo zarabiam na czymś inny, a nie na spekulacji to zaczyna się wyśmiewanie. Jakie to polskie...
  • Odpowiedz
@MelomanBTC: z tego co wiem to chłopaki z pruszkowa nie muszą się schylać po takie grosze, chyba musisz być w Pruszkowie na samym dole łańcucha pokarmowego
pewnie jak się spotkamy w końcu to będziesz próbwał mnie okraść z desperacji
  • Odpowiedz
@goly8622: Poza tym, co Ci do tego co sobie oglądam w wolnym czasie? Znam ludzi znacznie bardziej majętnych ode mnie, którzy oglądają notorycznie kaberety, ojca mateusza i świat według kiepskich.
  • Odpowiedz
@goly8622: a kto u nas nie jest nowobogacki? Polska nie jest typem kraju jak Szwajcaria, gdzie majątki są w rodzinie od kilkuset lat. Zobacz sobie liste 100 najbogatszych, nie ma na niej nikogo kto ma majątek dłużej niż 40 lat. W Polsce wszyscy są nowobogaccy.
  • Odpowiedz
@smartfonik: i nadal może cię piec dupa bo jak byś wszedł w btc wtedy to miałbyś auto za 5 milionów i 300milionów w nieruchomościach. zresztą widzę, że ty jesteś kolejny atari. piszesz pierdoły o btc i wymyślasz jakieś bajki o swoim życiu prywatnym gdzie nikogo to nie interesuje. skoro już tak bardzo chcesz się uwiarygodnić tym zdjęciem to je po prostu zrób, wstaw i ludzie zamilkną a nie stawiasz jakieś wymagania.
  • Odpowiedz