Wpis z mikrobloga

@smartfonik: Colibra to portfel FB. Libra to stable coin oparty o USD, więc nie ma swojej wartości i nie będzie narzędziem spekulacji. Ludzie nauczą się dzięki temu krypto. FB do Colibra doda możliwość przechowywania BTC, jako "store of value", czyli coś lepszego, złoto 2.0 w swoim portfelu. To dopiero da kopa BTC! Nie masz pojęcia o czym piszesz! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@goly8622: tu nie trzeba się znać na krypto. Znam się na ekonomii. Tak działa rynek. Nie wiem ile jeszcze razy mam to wszystkim powtarzać, ale waluta która nie ma żadnego zastosowania oprócz spekulacji, to czysty śmieć. Tak jak akcje niektórych firm.
  • Odpowiedz
@smartfonik: rok 2019 i 2020 to mogą być najlepsze lata z największymi wzrostami na BTC
1. Start BAKKT i fundusze instytucjonalne.
2. FB libra i podwaliny pod krypto dla społeczeństwa na świecie (i prawa).
3. Halving w maju 2020 na BTC.
  • Odpowiedz
@smartfonik: trochę poleciałeś z tymi 100$ za bitcoina, ale faktycznie libra może namieszać szczególnie w kontekście globalnej adaptacji kryptowalut, jestem w stanie zaakceptować wizję adaptacja libra > adaptacja bitcoina, ale jak się się rozwinie to czas pokaże.
  • Odpowiedz
@smartfonik: Zerknij sobie po prostu na wpisy na tagu #bitcoin i #kryptowaluty - ile osób mówiło o "zobaczeniu za 2-4 lata", że BTC upadnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nawet ostatnio jakoś z 2-3 dni temu tutaj leciały wpisy "wspominajki" dzbanów którzy pisali 8 lat temu, że Bitcoin upadnie. Ciekawe jak bardzo im głupio teraz, wiedząc że Bitcoin wtedy kosztował po 5-10$ ( ͡°( ͡°
  • Odpowiedz
@jurekogorek666: ja pierwszy artykuł o bitcoinie jeszcze na studiach na SGH napisałem w 2013. Nie wiem czy siedzisz dłużej, czy tak tylko piszesz. Skoro jednak siedzisz dłużej, to powinieneś wiedzieć że cena bitcoina wynika z czystej spekulacji.
  • Odpowiedz
@smartfonik: To, że takich malkotentów jak Ty, było tutaj setki jak nie tysiące i niczym się od tych malkotentów nie wyróżniasz. Powtarzacie te słowa o upadku jak jedną mantrę od ceny 1$ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz