Wpis z mikrobloga

#warszawa #mieszkaniadowynajecia Cześć Wykop! :) mam pewien dylemat w życiu... mam 18 lat, w grudniu 19 i mieszkam sobie w #plock ale chciałbym się przeprowadzić do #warszawa. Obecnie pracuje na stacji Circle K, widziałem, ze w Warszawie tez dużo osób poszukują na te stacje i zarobki 3000 brutto + premie... podpowiecie mi co lepiej wynająć na początek pokój z kimś czy mieszkanie? Jeżeli tak to tak gdzie najlepiej szukać pokoju żeby trafić na w miarę spoko osobę... a może ktoś na Wykopie jest co szuka współlokatora? :P pozdro!
  • 22
@Fanboyek: na początek to Cię będzie stać tylko na pokój przy takich zarobkach. No chyba, że chcesz sobie zostawić 1k na życie tylko i to w wersji optymistycznej. A co do dzielni - nie ma reguły - spoko współlokatorzy mogą się trafić wszędzie. Z swojej strony polecam Mokotów, Ursynów, Żoliborz lub Bemowo, aczkolwiek mi na Woli też się wygodnie mieszkało. Najlepiej jakbyś ogarnął sobie chate gdzieś blisko pracy - wtedy nie
@Zetembe: Właśnie będę celował chyba w Mokotów, bo widziałem, ze na tamta dzielnice poszukują i Mokotów tak kojarzę mniej więcej... chociaż myśle, ze jakbym trochę pomieszkał to bym się przyzwyczaił do innych dzielnic:P
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Zetembe: 3k brutto to gdzieś 2150zl na uop. Licząc wynajem kawalerki za min. 1500zl, dodatkowo z opłatami (+300zl, powiedzmy), zostaje no właśnie xd. Dodaj internet, telefon, bilet miesieczny. Wtedy człowiek sięgnie po dietę chocoszokowa Xdd
@Fanboyek: Przy takich zarobkach nie będzie Ciebie stać na kawalerkę, zostaje Ci pokój.

Jeżeli tak to tak gdzie najlepiej szukać pokoju żeby trafić na w miarę spoko osobę...

Co lokalizacja ma wspólnego z potencjalnym współlokatorem? Wszędzie jest tak samo przecież. Życzę powodzenia na nowej drodze życia :)