Wpis z mikrobloga

Uwielbiam walenie konia pod #5g #lte #swiatlowod jak #4g dobrze nie weszło. Chce iść na spacer, posłuchać sobie #spotify a tu #!$%@? bo nie ma internetu. Nie mieszkam na #!$%@? (niedaleko gminy) i 10km od miasta. Kiedy poprawi się zasięg infrastruktury zamiast jej jakości ? Ile minie lat zanim będzie internet w całej (a nie "98,9999999%") Polsce ? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#pytanie #pytaniedoeksperta #feels #zalesie #internet #problemypierwszegoswiata
Pobierz MrPawlo112 - Uwielbiam walenie konia pod #5g #lte #swiatlowod jak #4g dobrze nie wesz...
źródło: comment_MOEiILQpgwoLcivZOA5p7Cep4ZHwxiCw.jpg
  • 20
@MrPawlo112 gdzie ty mieszkasz, tam psy d@#ami szczekają a wrony zawracają? ( ͡º ͜ʖ͡º) ja mam 200 km od stolicy, wszędzie na około lasy, najbliższy nadajnik 9 km i mam na zewnątrz lte(~10 Mbs). Paanie to może jakiś trójkąt bermudzki, albo masz tam sporą radiację i nici z internetów... ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Bomboniusz1986 Chyba masz rację, bo gdzie nie zajrzę na mapę zasięgu to wszyscy operatorzy się ładnie u mnie świecą pod "LTE/4G". Miał być stawiany nadajnik na prostej z 600m ale nie muszę Ci tłumaczyć taktyk i argumentów przeciwników stawiania kolejnych masztów xDDD
Powiem tak, w domu gdzie bym nie stanął to wyślę sms i zadzwonię, ale na YT/Netflix nic nie obejrzę. Internet działa w granicach 2-3mb/s ale jak tylko włącze internet z
@MrPawlo112,, Panie te gsmy powodują, że kury nie dają mleka a krowy nie niosą się... Kiedyś nie było internetów i ludzie żyli a teraz chcą nas promieniować niczym w mikrofalówce". A to nie pora wrzucić antenę na dach, tak aby przynajmniej mieć w domu internety. Serio, ja mam 9 km id nadajnika (przez las) i mam tak 30/10 Mbs. Internet od tmobile mam ten bez limitu