Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tydzień temu napisałem tu, że moja żona obraziła się na mnie bo nie chcę nosić obrączki i teraz żona żeby zrobić mi na złość postanowiła nie nosić swojej :/
https://www.wykop.pl/wpis/41744351/anonimowemirkowyznania-poklocilem-sie-z-zona-o-to-/
3 dni temu przyszła do mnie i mnie przeprosiła, powiedziała, że skoro nie chce nosić obrączki bo nie czuje takiej potrzeby to ona to rozumie i nie będzie mnie to niczego zmuszać, ale (oczywiście musiało być jakieś ale) jest nadal na mnie zła, że ani słowen nigdy nie wspomnaiełm jej, ze ja obrączki nie chce nosić, nawet jak je wybieraliśmy i że ją oszukiwałem bo przy niej obrączkę zakładałem a później ją śiągałem i po co ją tak oszukiwałem i że powinienem ją za to przeprosić. Przeprosiłęm ją, bo nie chciałem już ciagnąć tego tematu i chciałem się już pogodzić, no i ona pierwsza rękę wyciągnęła, wiec przeprosiłem.
Ale (tak, jest drugie ale) żona powiedziała, ze ona w sumie swojej obrączki też nosić nie będzie. Jak to usłyszałem to o mało co nie zbierałem szczęki z podłogi. Stwierdziała, że jakoś tak głupio jej i dziwnie się czuje z tym, że ona nosi, ja nie noszę, dziwnie to wygląda, a tak nie będzie problemu bo oboje jej nie bedziemy nosić i nie będziemy dostawać głupich pytań dlaczego ona ma obrączkę na palcu a ja nie mam i ona bedzie się lepiej czuć jak oboje jej nie będziemy mieć. Tak to sobie wykombinowała.
Zapytałem się jej więc jak ona sobie to teraz wyobraża? Przecież chodziła z obrączką na palcu przez 3 tygodnie a teraz co, nagle jej nie będzie nosić, ze to dopiero będzie dziwnie wyglądać. Tak samo u niej w pracy, ona pracuje z prawie samymi mężczyznami, na pewno zauważą, że nie ma obrączki zaraz pójdzie plotka, że się pewnie się rozchodzimy i byc może ktoś jej zada bardzo niewygodne pytanie dlaczego nie nosi juz obrączki. Ona mówi, ze nie ma z tym problemu jak ktoś się jej o to zapyta to ona powie, ze po prostu oboje nie nosimy obrączek i tyle. Tym ściągnięceim obrączki narobi zamieszania ale ona twierdzi, ze nie ma z tym problemu i ja trochę przesadzam, nikt z pracy nie będzie się mnie wypytywał i zadawał tak niezręcznych pytan dlaczego ona nie ma obrączki a nawet jeśli tak to ona normalnie odpowie na pytanie.
Problem jest też taki, ze żona dość często jezdzi na delegacje, szkolenia i takie tam. W branży w której pracuje duża część osób się zna, a bardzo duża część osób to mężczyźni. Wiem, że sa jakieś osoby spoza jej biura, które wiedzą, że ona slub wzięła, za 2 tygodnie żona jedzie na małe 2 dniowe szkolenie i pojawi się tam bez obrączki. Co sobie ludzie pomyślą? Poza tym chce żeby miała obrączkę bo, nie chce się chwaliś, stwierdzam jedynie fakt, żona jest ładna, zawsze miała powodzenie u facetów, wiadomo jak jest na szkoleniach, delegacjach itd. zawsze się ktoś koło niej zakręci, a tak miałaby na palcu obrączkę, a wiadomo obrączka na palcu czyli zajęta. Martwi mnie to, ze nie bedzie mieć na tym szkoleniu załozonaje obrączki ale już o tym nic nie wspominałem bo nie chce kolejnej kłótni :/.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 56
@AnonimoweMirkoWyznania: to noś obrączkę i tyle ¯\_(ツ)_/¯, mnie obrączka uciska już więc często zdejmuje (zawsze po pracy, z rana jeszcze jakoś się lepiej), nieraz zapomnę przez tydzień włożyć i jakoś nie mam jazd z tego tytułu. Natomiast nie mam też problemu z noszeniem obrączki, aczkolwiek też musiałem się przyzwyczajać przez pierwsze miesiące, gdyż nie nigdy nie nosiłem żadnych pierścieni, łańcuszków, zegarków czy c**j wie co tam się jeszcze nosi. Było dziwnie,