Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Bardzo podoba mi się to co widzę na ulicach #warszawa.

Pamiętam jeszcze 5 lat temu, jak nie miałeś typowych wykopowych butów trekkingowych i obrzydliwych straight jeansów/spodni moro, to banda debili mogła cię zwyzywać od pedałów, gorzej opluć.

Aktualnie 80% młodych ludzi jest serio dobrze, estetycznie ubranych - modne sneakersy, dopasowane spodnie albo spodnie "dad", markowe koszulki, kurtki jeansowe. Coś co kilka lat temu było nie do pomyślenia. Kiedyś pokazać się tak w szkole to był powód do wyśmiania, teraz dzieciaki są dumne z tego, że są dobrze ubrane. I zajebiście.

Spodnie moro albo inne takie wynalazki, trekkingowe buty i jakiejś rozpinane bluzy oversizowe to aktualnie serio już wyłącznie domena wykopków-przychlastów albo po prostu grubych ludzi, którym większość ubrań źle leży, chociaż na zalando/asos są specjalne linie dla nich.

#modameska #streetwear #sneakers #buty #ubierajsiezwykopem #adidas #nike #lgbt #przegryw #stulejacontent ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów

Tobie też się podoba, że ludzie dbają o wygląd, nie przejmują się przychlastami i są z tego dumni?

  • Tak, to jest zajebiste 69.5% (817)
  • Nie, jestem grubasem i wkurwiają mnie takie pedały 30.5% (358)

Oddanych głosów: 1175

  • 47
OP: > Jak ktoś się spina o ciuchy, to najwyżej jakieś nastolatki, krawaciarze, albo wannabe-insta-influecerzy od siedmiu boleści.

@Fafnucek: No właśnie, czyli ktoś jednak spina. O tych mi m.in. chodzi. Nie o sebiksów, bo ci mają akurat #!$%@? - musili by co 2 osobę bić.

Nie mieszkam tak długo jak Ty, ale wystarczająco długo by pamiętać, jak kilka lat temu byłem wyzywany od pedałów na ulicy za zwykłe wąskie spodnie.
@AnonimoweMirkoWyznania: prawda jest taka, że jak ktoś potrafi dopasować ciuchy odpowiednio do sylwetki, a do tego ta sylwetka jest spoko to nawet w butach trekkingowych i koszulce z Decathlonu będzie wyglądał dobrze, w imię zasady "ładnemu we wszystkim ładnie". Jednakże ludzie ogólnie zaczęli o siebie bardziej dbać, nawet widzę to po sobie: kiedyś do fryzjera raz na miesiąc, #!$%@? zarost, byle jakie niedopasowane ciuchy, a teraz każda wizyta zaklepana z dwutygodniowym