Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Bardzo podoba mi się to co widzę na ulicach #warszawa.

Pamiętam jeszcze 5 lat temu, jak nie miałeś typowych wykopowych butów trekkingowych i obrzydliwych straight jeansów/spodni moro, to banda debili mogła cię zwyzywać od pedałów, gorzej opluć.

Aktualnie 80% młodych ludzi jest serio dobrze, estetycznie ubranych - modne sneakersy, dopasowane spodnie albo spodnie "dad", markowe koszulki, kurtki jeansowe. Coś co kilka lat temu było nie do pomyślenia. Kiedyś pokazać się tak w szkole to był powód do wyśmiania, teraz dzieciaki są dumne z tego, że są dobrze ubrane. I zajebiście.

Spodnie moro albo inne takie wynalazki, trekkingowe buty i jakiejś rozpinane bluzy oversizowe to aktualnie serio już wyłącznie domena wykopków-przychlastów albo po prostu grubych ludzi, którym większość ubrań źle leży, chociaż na zalando/asos są specjalne linie dla nich.

#modameska #streetwear #sneakers #buty #ubierajsiezwykopem #adidas #nike #lgbt #przegryw #stulejacontent ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów

Tobie też się podoba, że ludzie dbają o wygląd, nie przejmują się przychlastami i są z tego dumni?

  • Tak, to jest zajebiste 69.5% (817)
  • Nie, jestem grubasem i wkurwiają mnie takie pedały 30.5% (358)

Oddanych głosów: 1175

  • 47
@Yukio_Mishima: Ocenianie po pozorach zwłaszcza ubiorze jest skuteczne o ile ta osoba sam się szufladkuje. Wtedy jest idealna do oceniania po pozorach bo sama je tworzy bo chce się wpisać w jakieś ramy.

Nim bliżej do 30tki tym po niektórych co pracują gdzieś lepiej widać, że chcą zaznaczyć swoją pozycję ubiorem. I też zazwyczaj to ludzie, którzy w ogólnie pojętym luźnym stylu są tłem, których nie zauważysz na ulicy.
"Wyjdź przed blok pogadać z lokalną patologią to się szybko dowiesz. " To mi nic nie mów, Seba pod blokiem jak dla mnie też ma swój charakter, dla Ciebie ma mało, DLACZEGO?
Z tatuażami chodzi o wyróznianie sie, skoro klonowanie jest zle wg Ciebie i ma mało charakteru to chyba wyroznanie sie ma go duzo, tak?
@AnonimoweMirkoWyznania: Ty na pewno mieszkałeś w Warszawie, tej w Polsce, w województwie Mazowieckim, czy tylko snujesz tu jakieś swoje bajanie pod publiczkę?
W Wawie dużym plusem, w przeciwieństwie do niektórych małych miejscowości, choc i to się zmienia, jest to, że generalnie każdy ma w dupie to, w co się ubrałeś. Możesz zasuwać w bojówkach, black-metalowej spódnicy, obcisłych gaciachi w czym tam sobie zamażysz i jak nie trafisz na jakiegoś Sebę, to
@AnonimoweMirkoWyznania: Wykopki wydały osąd, że bez sensu, bo dalej chodzą w polarach i butach trekkingowych a w lecie w podkoszulku z decathlonu i rybaczkach xD Sam jakoś nie przejmuje się modą za bardzo i śmigam na co dzień w niewyróżniającym się ubiorze, ale popieram OPa, bardzo fajnie i estetycznie to wygląda, że ludzie zaczęli zwracać uwagę na ubiór, od razu polskie gęby wyglądają bardziej cywilizowanie dzięki temu.

Wam się pewnie kojarzy
@Ld93 oprócz krótkich skarpetek do krótkich spodni. I żeby nie walić białych skarpet do czarnych butów ( gdy masz krótkie spodnie). Reszta jest bez sensu. Ubiera się człowiek na oko i jest ok. A jak ktoś wygląda z twarzy jak gargulec to tylko strój poważny mu pomoże xD
OP: @Fafnucek: niestety, ale gówno prawda tzn. z Sebą to prawda - mało jest tutaj Sebixów troszczących się o twoje problemy, ale generalnie jest duże spięcie dupska, o co kto nosi. Cały czas. Ludzie bardzo oceniają. Spróbuj wyjść w burce lub innym orientalnym ubraniu, to się przekonasz jaka sielanka.

To o czym piszesz, to może być w Londynie. Tam faktycznie możesz iść nawet we worku i nikt nie spojrzy.

Ten
@AnonimoweMirkoWyznania: kiciu, ile ty mieszkasz w tej Warszawie i w jakich rejonach?
Już nawet w najgorszych zaułkach Woli, czy Targówka możesz spokojnie poginać w dowolnej stylówie. Prawie 40 lat tu mieszkam i takiego luzu, jaki jest od jakichś 10-15 lat, to nigdy nie było. Jak ktoś się spina o ciuchy, to najwyżej jakieś nastolatki, krawaciarze, albo wannabe-insta-influecerzy od siedmiu boleści.
W związku z moją pracą woziłem się po mieście z drag-queenami,
@AnonimoweMirkoWyznania powinno się uwagę choć trochę zwracac jak się ubiera, chodzi mi o podstawy jak świeże, czyste i wyprasowane ubrania, w rozmiarze dobranym do sylwetki, czyste buty. I choć minimalnie żeby to do siebie pasowało. Zgodzę się że teraz ludzie bardziej o to dbają ale...