Wpis z mikrobloga

Najlepsza. Najciekawsza. PREMIER LEAGUE. Startuje już za 20 minut.

http://i.imgur.com/TrAsg.jpg

Dziś, 16:00 Arsenal-:- Sunderland

Dziś, 16:00 Fulham-:- Norwich

Dziś, 16:00 West Ham-:- Aston Villa

Dziś, 16:00 QPR-:- Swansea

Dziś, 16:00 Reading-:- Stoke

Dziś, 16:00 West Bromwich-:- Liverpool

Dziś, 18:30 Newcastle-:- Tottenham

Jutro, 14:30 Wigan-:- Chelsea

Pojutrze, 21:00 Everton-:- Manchester United

#sport #pilkanozna #premierleague #arsenal #sunderland #fulham #norwich #westham #astonvilla #qpr #swansea #reading #stoke #westbrom #liverpool #newcastle #tottenham #wigan #chelsea #everton #united #city #southampton

KTO WYGRA? Ja stawiam na MU.

Przy okazji zapraszam do udziału w naszej wykopowej lidze. Więcej informacji pod tagiegm #fpl i tym wpisem @footix:
  • 23
  • Odpowiedz
@Konalio: Szybko :) U nas w lidze chcą wywalić Lenczyka. Trenera, który wywalczył mistrzostwo.

W ogóle to ja przecieram oczy ze zdumienia. Co sezon to Lech ma coraz lepsze transfery. A wracając do tematu, Song niezłą manianę odwalił. Szkoda mi Wengera. Co sezon to samo. Ostatnio Nasri i Clichy, teraz RvP i Song. Pecha ma. Pełni rolę trenera juniorów dla najlepszych drużyn na świecie... Arsenal jest szkółką piłkarską Barcelony, Manchesterów i
  • Odpowiedz
@parachutes: z tego co słyszałem to Song zaczął gwiazdorzyć, żądał większego kontraktu itp. Szkoda, że to wyszło parę dni przed rozpoczęciem sezonu. Kwota za jaką sprzedali go jest śmieszna, ale na zastępcę powinno wystarczyć: Capoue albo M'Vila, chociaż szanse są małe.

Życzę Songowi, żeby skończył jak Hleb. Ława w Barcelonie, tułanie się po coraz gorszych klubach i emerytura.

Mało któremu zawodnikowi życzę kontuzji, ale van Judasz jest wyjątkiem. Zrobił coś niewybaczalnego
  • Odpowiedz
@Konalio: On zawsze przygotowywał zespół na 3 sezony wprzód, wprowadzał młodych. Ogrywał ich i szkolił, dawał szansę gry z najlepszymi. A jak już stawali się doświadczonymi, to wyfruwali. W tym sezonie poszedł po rozum do głowy i dokonał mądrych transferów. Nie na 3 lata do przodu, tylko na teraz.
  • Odpowiedz