Wpis z mikrobloga

Najlepsza. Najciekawsza. PREMIER LEAGUE. Startuje już za 20 minut.

http://i.imgur.com/TrAsg.jpg

Dziś, 16:00 Arsenal-:- Sunderland

Dziś, 16:00 Fulham-:- Norwich

Dziś, 16:00 West Ham-:- Aston Villa

Dziś, 16:00 QPR-:- Swansea

Dziś, 16:00 Reading-:- Stoke

Dziś, 16:00 West Bromwich-:- Liverpool

Dziś, 18:30 Newcastle-:- Tottenham

Jutro, 14:30 Wigan-:- Chelsea

Pojutrze, 21:00 Everton-:- Manchester United

#sport #pilkanozna #premierleague #arsenal #sunderland #fulham #norwich #westham #astonvilla #qpr #swansea #reading #stoke #westbrom #liverpool #newcastle #tottenham #wigan #chelsea #everton #united #city #southampton

KTO WYGRA? Ja stawiam na MU.

Przy okazji zapraszam do udziału w naszej wykopowej lidze. Więcej informacji pod tagiegm #fpl i tym wpisem @footix:
  • 23
@SatanD: normalnie :) logujesz się (rejestrujesz za pomocą nr klienta) i potem masz stream w hd ale to naprawdę świetna jakość jest :)

i nie zacina nigdy bo jeśli masz gorszego neta to po prostu automatycznie jakość się zmniejsza :)

są 3 kanały sport gol i weekend :) tam gdzie mecze :D
To ja jeszcze napiszę, że oczywiście kibicuję Arsenalowi, mam nadzieję, że w końcu jakieś trofeum się trafi... Trzymam kciuki też za Liverpool, mam nadzieję, że Southampton się utrzyma.

Ligę wygra pewnie City, niestety.
@parachutes: United nie będzie się dało zatrzymać, chyba że się połamią w defensywie, co i tak nie gwarantuje, że nie będą strzelać góry bramek. Mancini musi podejść ostrzej pod Ligę Mistrzów w tym sezonie, jak coś przez to pogubi w lidze, potem nie będzie już tak łatwo odrabiać. Na wjazd 2 szlagiery, Newcastle - Spurs i zemsta za odebranie tytułu w zeszłym sezonie United przez Everton. Jak dobrze że PL wróciła...
@parachutes: szkoda, że Giroud grał ten mecz towarzyski, wyjściowa trójka atakujących powinna wyglądać Poldi - Giroud - Gervinho. można było przewidzieć, że Sunderland nie będzie się otwierał, a Walcott w ataku pozycyjnym się marnuje. Widać braki zgrania, ale wyrobią się chłopaki. Ważne, żeby nie tracić głupio punktów jak w zeszłym roku. Zawsze lepsze to 0:0 niż 0:3 z WBA :D
@parachutes: Poldi grał cofniętego napadziora w Koeln, Giroud jest typową "9" i on powinien być naszą szpicą. Tylko, że najpierw ktoś w drużynie musi nauczyć się dośrodkowywać :|

Wpadłem na stronę Live, "kibice" chcą zwolnienia Rodgersa :D