Wpis z mikrobloga

Siema zastanawiałem się nad treningiem jakiś sztuk walki. Wolał bym coś użytecznego co w przypadku jakiejś sytuacji na ulicy pozwoli mi się obronić (jakaś kapuera czy inne kung fu raczej odpadają). Myślałem nad boksem ale to odradził mi psychiatra bo regularne obijanie głowy nie jest raczej zdrowe. Pomysł padł także na bjj ale jako że mam od dziecka uszkodzony staw biodrowy to nie wiem czy dał bym radę(tam raczej trzeba być mocno rozciągniętym).
No wiec ostatecznie myślałem nad zapasami tylko tu pojawia się problem czy są w Poznaniu jakieś kluby gdzie można trenować zapasy tak zupełnie nie zawodniczo hobbystycznie? Chodzi raczej o te komercyjne kluby a nie te gdzie przyjmują tylko dzieci.
#poznan #mma #zapasy #boks #sztukiwalki #bjj
  • 29
@Shutub: No chyba kpisz, ze trener ci dal sparować po 2 dniach, gdzie po 2 dniach, to dopiero uczysz sie prawidłowej pozycji i wyprowadzania ciosow. #!$%@?? Jeszcze w krotkim okresie to rozumiem, ale po 2 dniach? To chyba bardziej jakis fight club dla sebiksow
@Meybah tekstem "znając podstawy bokserskie jestes w stanie szybko unieszkodliwic przeciwnika".
Kocham po prostu ten typ ludzi co takie bzdury gadaja, a prawda jest taka, ze ulica bardzo szybko weryfikuje i tak naprawde to co ktos wypracuje na sali/macie przełoży sie dopiero po dluzszym czasie. Chociaz i tak baaaaardzo duzo zalezy od głowy.