Wpis z mikrobloga

Planuję kupic różowej elektryka na dojazdy do pracy (1,5 km do przystanku, autobus, 1km do pracy). Roweru nie ma sensu taszczyć ze sobą codziennie w te i z powrotem, szczególnie autobusem, a dystans całkowity jest dosyć spory.
Patrzyłem głównie na M365 (nie Pro) ze względu na dosyć dobrą cenę i dostępność w Polsce. Cenowo myślę, żeby zamknąć się w 2k PLN i biorę tylko pod uwagę sprzęt dostępny w polszy- nie chcę się bawić w GB, Banggoody i inne chińskie. Droga to mieszanka polbruku i gładkiego chodnika na zmianę. Jest coś lepszego w tej cenie?

Druga kwestia, dotycząca stricte M365- czytałem, że dobrze wymienić zaczep kierownicy, który lubi pękąć. Są jeszcze jakieś poważniejsze bolączki?
#m365 #hulajnogaelektryczna #hulajnoga #xia
  • 24
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gawith_Apricot: mam przejechane 2000 km. Pierwszego kapcia złapałem po 900km, drugi 1200 km, obydwa w tylnym kole. Więcej nie było. Pewnie kapec w przednim kole to kwestia kilku przejazdów :)

Nigdy nic w niej nie pękło, a przeżyła wypadek samochodowy. Moja jedyna modyfikacją jest kawałek plastiku po bombkach choinkowych przykrecony z drugiej strony światła stop, bo kabel lubi się przecierac.

Do pracy mam 14km, jeżdżę po świetnej jakości ścieżkach rowerowych (95%
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gawith_Apricot: na początku dojeżdżalem do pracy z 52% baterii, teraz zazwyczaj mam 48%. Więc ogniwa zużywają się stosunkowo wolno. W pracy zawsze ja ładuję, więc mi to nie robi

Zawsze możesz ich dolutowac więcej albo kupić nową baterię :)
  • Odpowiedz