Wpis z mikrobloga

ale z Ciebie dzban XD wybrałeś gównoprzesyłkę, gość Ci normalnie napisał + proponuje żebyś dopłacił grosze, a Ty chcesz zgłaszac? Idź lepiej zgłoś się do psychiatry i powiedz, że jesteś #!$%@?ęty.


@Selva: po co w takim razie oferowana jest gównoprzesyłka jako opcja wysyłki? Po to żeby w razie zwrotu sprzedawca oddał koszt gównoprzesyłki pomimo że wysyłka kosztowała więcej.
@Selva: Panie Januszu jak tam idzie biznes na allegro?

#!$%@? jak jest taka opcja wysyłki to na sprzedającym leży obowiązek dostarczenia towaru.
Kupujący może być nawet "#!$%@?" i odbierać przesyłki a sprzedającemu zgłaszać że taka przesyłka nie dojdzie i sprzedający będzie musiał wykazać allegro, że taka paczka została odebrana lub wysłać kolejną/zwrócić pieniądze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 83
@OjciecBonifacy: Zbyt dużo zaginięć w ostatnim czasie, co za bullshit xD.

Regularnie otrzymuje listy nierejestrowane zza granicy (głównie UK, chociaż ostatnio był jeden z Niemiec) i wszystko przychodzi jak w zegarku. Za granicą jakoś się tak tych listów nie boją i nie odradzają, a w razie problemów (których i tak zazwyczaj nie ma), służą pomocą a nie psioczą na ten typ wysyłki.

Sprzedawca najpierw oferuje tego typu list, by być wyżej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Quesedilla_dostojewski: @bartolama:

Z mojego doświadczenia polecone nie są wcale bezpieczniejsze, śledzenie wygląda tak że przy nadaniu jest status "nadano" i dopiero kolejny się pojawia w placówce mojej jako "wydano do odbioru".

A ostatnio otrzymałem listem nierejestrowanym z UK towar o wartości 200zł, wszystko przyszło bez problemu (sklep nawet nie daje wyboru rejestrowanego listu) + jak coś jest nie tak to zwracają pieniądze/towar. Jednak w historii moich kilkudziesięciu paczek zza granicy