Wpis z mikrobloga

@impet: zalezy jak kalkulujesz swoj czas - zakladajac optymistycznie ze zajma srednio 80-100h miesiecznie to wolalbym ten czas przeznaczyc w taki sposob aby nie pokazywac sie na wykladach z lesnymi dziadkami i zarabiac wiecej o 36k.
@Nadrill: Patrząc po planie studiów macierzystej uczelni - nie interesuje mnie on za bardzo więc rozpatruje jedynie pozytywny aspekt jakim są wymogi w korporacjach. A z tymi marzeniami proszę o nie obrażanie w taki sposób bo moja matka ma wbite na moje studia i wszystko robie dla siebie. @powaznyczlowiek: Jak wspomniałem do przedmówcy. Mam mało interesujący plan jeżeli chodzi o macierzysty wydział. Ale myślałem nad czymś luźniejszym też związanym z
@lukaszwasyl: ziom jeżeli masz na to jakiś plan i chcesz coś ze studiów wyciągnąć, a nie tylko papierek, no to warto. Jeżeli nie, to lepiej ten czas zainwestować w pracę nad normalnymi projektami na pełen etat w robo, wpadną Ci też wtedy treningi i może jakieś lepsze zewnętrzne szkolenia dzięki czemu wyciągniesz więcej korzyści niż od uczelni (nawet na fajnie brzmiącym na planie przedmiocie możesz trafić na słabego prowadzącego i tylko