Wpis z mikrobloga

imię mam Ilona, ale mów mi Ila.

Mam włosy koloru blond i zmienne oczy. Czasami niebieskie, czasami zielonkawe... Kolor bliżej nieokreślony. ;)
Jestem średniego wzrostu (170 cm).
Stawiam na naturalny wygląd, więc w sztucznych paznokciach czy perfekcyjnym i mocnym makijażu na co dzień mnie nie zobaczysz. Wolę delikatnie podkreślone rzęsy i różnokolorowe szminki.

Ubieram się zazwyczaj klasycznie i elegancko. Żakiety, koszule i płaszcze to nieodłączny element mojej garderoby. W tym czuję się najlepiej.
Czasami lubię jednak nałożyć sportowe buty i kurtkę, żeby udać się na wyprawę przed siebie.

Po wysokich górach się nie wspinam, szalonych sportów także nie uprawiam, (za to chętnie obserwuję, oglądam i kibicuję!) bo nie mam na to zdrowia.
Kocham parki linowe, jeżeli Ty także- wielki plus.

Nie palę i nie piję alkoholu. (I nie, 'nawet z Tobą się nie napiję')
Odrzucam całkowicie wszelkie używki. A i na dyskotekę z Tobą się też raczej nie wybiorę. Nie mój klimat (No chyba, że masz ochotę wybrać się na Faszyn From Raszyn! :D)
Domatorem nie jestem. Lubię żyć, działać, odwiedzać, rozwijać się, poznawać nowe miejsca. Dłuższe siedzenie w domu zdecydowanie mi nie służy.

Wyznaczam sobie cele, które uparcie chcę osiągnąć (ale spokojnie, nie za wszelką cenę). Lubię działać nieszablonowo oraz pokonywać własne słabości i lęki. Mimo, że czasami potrzebuję na to czasu (np. już nie panikuję na widok węża! :D)

Dążę nieustannie do perfekcjonizmu, ale jak perfekcyjna się nie zachowuję. Gdy już za coś się zabieram to robię to porządnie i dopracowuję każdy szczegół.
Pragnę być jak 'najlepszym' człowiekiem, dlatego też każdego dnia staram się pracować nad swoją osobowością. Moim autorytetem jest babcia i prababcia. Niezniszczalne kobiety.

Lubię angażować się społecznie, wolontaryjnie.
Marzy mi się wyjazd do Gambii, nie tylko w celach turystycznych. A może jednak Nepal?

Bywam 'marudna' i niezdecydowana. Ale to tylko czasami! :D

Mam słabość do ludzi z tatuażami i do mężczyzn z zadbanym zarostem... Awww

Nie znam się na sporcie, nie rozumiem czym jest 'spalony' i jakie są zasady w siatkówce. Lubię za to sztuki walki. Bardzo lubię.

Jestem realistką, dzięki czemu jestem w stanie rzetelnie ocenić siebie i swoje możliwości. Wiem, w czym jestem dobra, a co jest moją słabą stroną.

Nie lubię słabych lotów komedii i romansów.
'Jaram się' za to dramatami, thrillerami i nieprzewidywalną akcją. Etiudy są świetne. W ostatnim czasie nadrabiam filmowe 'zaległości', a moja lista filmów do obejrzenia posiada ponad 200 pozycji...
Fajnie więc, jeżeli nie zasypiasz w połowie filmu.

Jedna z ulubionych form spędzania czasu to koncerty. Różnego rodzaju.

Zdarza mi się być ironiczną. Nie miej mi tego za złe, ale czasami nie umiem się powstrzymać :)
Z przyjemnością chodzę na długie spacery, a najbardziej lubię te późnią porą, gdy cała okolica jest spokojna i opustoszała. Kocham burze, kocham i deszcz... Nie przepadam za upałami.

Co jakiś czas wpadam na "głupie" pomysły i mam ochotę zbudować domek na drzewie. Chcesz mi pomóc?

Muszę w końcu skoczyć ze spadochronem!

Nienawidzę kłamstwa. Nawet pozornie małe kłamstwo może spowodować późniejszy, całkowity brak zaufania z mojej strony. Szczerość ponad wszystko. Nie mylmy jednak szczerości z brakiem taktu. :)
Mam własne zdanie, nie zawsze wygodne dla innych ludzi. Swoich poglądów nie narzucam nachalnie ludziom, więc i nie znoszę gdy ktoś to robi. Często idę pod prąd, a nie za tłumem. Nie lubię się dostosowywać, jeżeli nie widzę w tym sensu.

'Młoda ciałem, starzec duchem'. Nie mam w głowie chwilowych przygód. Nie kręcą mnie. Pragnę stabilizacji, marzę o rodzinie. Chciałabym być mamą młodą, w sile wieku. Natomiast Twój wiek uważam jedynie za mało istotne dane.

Bywam baaardzo uparta, bronię swoich poglądów. Jedynie mocne argumenty są w stanie sprawić, że zmienię swoje stanowisko.
Jestem wrażliwa, ale raczej nie przewrażliwiona.
Nie mam tendencji do obrażania się czy rzucania fochem. Każdy kłopot i problem pragnę przedyskutować, nie zamiatać pod dywan. Mam spory dystans, chociaż są i pojedyńcze tematy drażliwe.
Chwilami ciężko mnie zrozumieć. Nawet ja sama niekiedy nie potrafię.
Pozornie, w niektórych aspektach mogę wydawać się pełna sprzeczności.

Nie cierpię chamstwa (przez nie przestaję być już sympatyczna ;)) i 'taniej bajery'. Kręci mnie mózg.

Kocham dzieci i to także z nimi wiążę całą swoją przyszłość. Lubię się rozwijać, zdobywać wiedzę i umiejętności. Uważam, że kto stoi w miejscu- nie osiąga sukcesu. Działam jako animator. Za jakiś czas chciałabym podjąć się własnej działalności gospodarczej. Mam kilka pomysłów na siebie i wizję jak skutecznie je ze sobą połączyć.

Mam rozgadaną buzię, toteż chętnie poznaję innych, komunikatywnych ludzi.
Mam dosyć specyficzne i nieprzewidywalne poczucie humoru. Lubię żarty wynikające z danej chwili. Często bawią mnie suchary albo sarkazm.
Cieszę się, gdy mogę porozmawiać z kimś na różne, ciekawe tematy oraz o wszystkim i o niczym zarazem. Miej coś do powiedzenia a chętnie stanę się Twoim słuchaczem.

Wolę realne spotkania i rozmowę z drugim człowiekiem aniżeli wieczne klikanie... Zdarza się jednak czasami, że ciężko jest mi się zgrać terminem.

Nie zadaję miliona pytań na start, co nie oznacza braku zainteresowania. Lubię po prostu, gdy pewne rzeczy wychodzą samoistnie. Jeżeli masz bogaty opis to wielki plus. Nie traćmy czasu na przesadną tajemniczość. Ona zniechęca, nie zachęca. To działa jak słynne 'priv' w ofertach sprzedaży. Chciałabym mieć chociaż zarys tego, z kim mam do czynienia zanim porozmawiamy.

Jeżeli obrażasz się, bo nie odpisuję w przeciągu sekundy to darujmy sobie nawiązywanie relacji.

A co jeszcze?
Lubię połączenie czerni z czerwienią!

P.S: Nie jestem aż taką sztywniarą, na jaką wyglądam. :P

Mua. :*

SHOPPING LIST

Najbardziej lubię gdy mężczyzna ma tatuaże, zarost i klasę.
- Gdy jest szczery ponad wszystko, w każdej sytuacji.
- Stabilny emocjonalnie. Nie chłopiec z fochem.
- Zdecydowany, wiedzący czego chce od życia. Mający jasno sprecyzowane swoje cele i wartości.
- Mający dystans do siebie i świata, potrafiący działać spontanicznie.
- Charyzmatyczny, wesoły śmieszek, zarażający pozytywną energią.
- Dbający o siebie (lubię wyprasowane ubrania i ogarniętą brodę- niby nic a czasami tak wiele...)
- Lubiący dzieci.
- Niepalący.

UPODOBANIA

KINO
Dramat
Kryminał
Thriller
Filmy dokumentalne
Filmy psychologiczne
SERIALE TV
Nie lubię tasiemców i telenoweli
'Skazany na śmierć'
'Odwróceni', 'Krew z krwi'
'Ślepnąc od świateł', 'Diagnoza'
'The End of the F***ing World'
MUZYKA
Rock (Luxtorpeda, COMA)
Rap (PW na Twoje życie jest [...]
Muzyka klasyczna
To co w duszy gra
KSIĄŻKI
Poezja
Poezja
Poezja
Literatura naukowa
OSOBOWOŚĆ

CO MNIE ŚMIESZY
Suchary i czarny humor! Ale nigdy do końca nie wiadomo co mnie rozśmieszy... :D (Nie każdy czarny żart jest zabawny ;))

CO MNIE KRĘCI
Tatuaże, zarost, drwale, motocykle, sztuki walki, mózg, pianino, skrzypce, dobre serce, uśmiech

CZEGO NIE ZNOSZĘ
Kłamstwa, papierosów, cwaniaków, fochów, upałów

WADY
Czasami chaotyczna i roztargniona, dużo mówi- czasami ciężko przegadać, uparta

FANTAZJE
brak informacji

MOJE ATUTY

MOJE ATUTY
Szczerość, otwartość, ambicje, emaptia, rozwaga, całkowite odrzucenie [...]

CZĘSTO JESTEM…
kobieca, rozważna, żywiołowa

Zablokuj jąZgłoś jako fałszywkę
ŚLEDŹ NAS

Pomysł jest prosty: A odwraca role. To portal randkowy i aplikacja mobilna, która przyciągnęła ponad 21 milionów osób na całym świecie, tyle samo kobiet, co mężczyzn.
POB
#badoo #inne
  • 12