Wpis z mikrobloga

Witam mireczki. Chcialbym sie was poradzic w sprawie sciezki rozwoju, gdyz dopiero od niedawna zaczalem pracowac w branży, z którą zamierzam wiązać przyszlość. W duzym skrocie zajmuje sie tworzeniem animacji 2d/3d gdzie trzeba dosc dobrze ogarniac kwestie programistyczne i graficzne. Pracuje od okolo 3 miesiecy, jednak płaca za wykonywane przeze mnie obowiązki wydaje mi sie nieproporcjonalnie niska. Nie mam jakichs ogromnych wymagan, ale umiem tez wycenic swoj czas. Zeby nie bylo - sama praca bardzo mi odpowiada, ludzie tez sa mega w porządku łącznie z szefem. Pytając o negocjacje wynagrodzenia zostalem zbyty stwierdzeniem "z czasem będzie lepiej". Teraz moje pytanie - czy zostac tu jeszcze te kilka miesięcy, żeby w CV bylo to chociazby półroczne (?) doświadczenie, czy olać i nieprzedłużać umowy, która notabene niedługo mi sie konczy? Moze Wam sie to wydac glupie, ale jestem krótko na rynku pracy i chcialbym podjac przemyślaną decyzję, a może ktoś bardziej obyty w tych tematach mi pomoże :) Pozdrawiam
#pracbaza
  • 2