Wpis z mikrobloga

Siema mirki, co sądzicie o Roces Xenon na pierwsze rolki?


1. 4x90mm to spore koła jak na początek ale twardość trochę niska bo 82A więc pomimo większych kół będą trochę mułowate czyli na początek dobrze.
2. Chyba mają w standardzie hamulec więc to dobra wiadomość oraz to, że można przestawiać szynę.
3. Zła wiadomość patrząc na te kapcie to cena więc ten wybór zdaje się jest do dupy.

Ile masz pieniędzy na
  • Odpowiedz
Te ktoś sprzedaje za 250 na olx


@Kubiszon: Cena okay jak w doskonałym stanie ale na pierwszy raz to celuj w skorupy jak ci Oxelo MF500 podpowiadają lub Powerslide Bronx/Playlife 4x80mm.
  • Odpowiedz
A co sądzicie o USD - Realm UFS?
liner: Realm
soulplate: USD
płozy: Kizer Clean
kółka: Realm 57mm/89a
łożyska: Abec 5
Używane za 200, w stanie wg. sprzedającego "bardzo dobrym"
  • Odpowiedz
czy rolki "agresywne" nadają się do śmigania po mieście, czy jak nie zajebię trikasa co 20 metrów to dopada mnie rolkowa policja?
  • Odpowiedz
Widzę, że można sobie śmigać, ale są cięższe i przez mniejsze kółka i wolniejsze łożyska trudnej będzie robić długie trasy, ale to nie jest dla mnie ogromny problem. Więc zostaje pytanie, czy w/w rolki są prawilne?
  • Odpowiedz
Więc zostaje pytanie, czy w/w rolki są prawilne?


@Kubiszon: Do czego prawilne? Do jazdy po mieście i tak w ogóle to nie. Z tę forsę co masz to kup te co sugerowałem, a jeśli używki nie problem to szukaj Seba najlepiej FR1 ale i reszta daje radę.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kubiszon imo słabe pomimo ceny za którą można kupić, dorzuć stówke więcej i masz o wiele lepsze wspomniane z decathlona. A od agessiveow trzymaj się z daleka jeśli chcesz jeździć po mieście
  • Odpowiedz