Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój #rozowypasek obraził się na mnie, bo nie chce ustawić jej zdjęcia na tapetę telefonu. Mam ustawiony zwykły widoczek z górami i jakoś głupio mi ustawiać jej zdjęcie czy nawet kogoś innego na tapetę bo dla mnie to dziecinne. Ona oczywiście ma ustawione moje u siebie. Strzeliła focha, że pewnie się jej wstydzę, bo wszyscy mają takie zdjęcia. I teraz pytanie do was - macie ustawione zdjęcia swoich drugich połówek?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 73
Ja bym się czuła niekomfortowo gdyby facet sam z siebie ustawił moje zdjęcie na tapetę

@AcyX: wykop w pigułce. No już #!$%@? bez przesady, co to niby zmienia? Rozumiem, że po 2 latach związku jak sobie postawi Twoje zdjęcie na biurku to też będzie niekomfortowo? Przecież dziwne to jest to co piszesz xD no co innego obcy gość wtedy to jest creepy, ale mowa o związkach.
@AnonimoweMirkoWyznania ja mam Bowiego () nie ogarniam lasek, które mają zapisane w kontaktach swojego niebieskiego jako "misiaczek" i tego typu #!$%@?. I też się nie spinam o tapety i semantyke. Nie ma co czasu tracić chyba na takie jednostki. Takie zachowanie jest infantylne strasznie.