Wpis z mikrobloga

ehh własnie dostałem w mordę za to że inaczej wyglądam, dobrze się ubieram chodzę uśmiechnięty po ulicy no poprostu wychylam się czego w polsce nie można robić. Zwykły liść z partyzanta bardzo niegentelemańska zagrywka. Typek wziął mnie poprostu za geja. Oczywiście nim nie jestem, no ale wezwałem psy bo #!$%@?ło mine że ziomek który ostatnio zaregował mądrze musiał się tłumaczyć dlaczego nie wezwał psów do tamtego pobicia. Tak to bym miał #!$%@? no, ale chciałem to zrobić dla jakiejś satysfakcji i od razu powiedziałem przez telefon ze niechce żadnych prawynych tegesów tylko wyjaśnić z tym typkiem, że popierwsze się pomylił, po drugie nie powinien bić ludzi na ulicy, no i może się z nim pogodzić. Oczywiscie się to nie stało i pożegnaliśmy się w niezgodzie, a szkoda. Policjanci bardzo fajnie się zachowali że przystali na to jak chce z nim pogadać no szkoda że niestety nie przejrzał na oczy. Nic do niego nie mam, poprostu chciałem to wyjasnić jak gentlemani nie udało się a szkoda. Szkoda że polacy tacy są i naprawde jak się wyrożniasz to masz #!$%@? najwyżej podejdę do niego kiedyś bo wiem gdzie pracuje i sam sobie z nim pogadam. W sumie honor dla policjanta i policjantki ze im się chciało
#warszawa #polska
  • 68
No cóż mam Ci kolego powiedzieć, ja zostałem wychowany w czasach, gdzie facet był facetem a kobieta kobietą i boli mnie, że świat idzie w tą fatalną stronę. Wolałbym, żeby Polska została jaka jest a najlepiej cofnęła się jeszcze kilka lat w ideologii. Nie jesteś gejem, to się jak pedał nie ubieraj ani nie zachowuj.

Popieram gościa, który strzelił Ci liścia, pozdrawiam.
@perkot: moje zachowanie nie deprawuje spoleczenstwa, zacieranie roznic pomiedzy facetami a kobietami jest niezwykle szkodliwe dla narodow. Zatarcie roznic powoduje, ze kobiety zachowuja sie jak faceci a w konsekwencji brak dzietnosci i wiele innych negatywnych konsekwencji. Jakbym nasral Ci na dywan, to mialbys prawo mi strzelic - bo promowanie tego typu zachowan to jest nasranie na dywan w naszej pieknej komnacie cywilizacji lacinskiej. Sorry, ze bez polskich znakow ale z tel.
@boskakaratralalala: @Wynoszony No i wlasnie dlatego nie pofraficie zrozumiec, co to stalo sie, dostalem po ryju jak to tak to?! Nie macie zadnych wyzszych wartosci, zreszta jak wiekszosc mlodych ludzi dzisiaj, tylko zrec, posmiac sie, poruchac srac i spac. Obyscie trafiali na osobnikow jak ten opisany wyzej jak najczesciej, jak madrosci nie mozna wbic do glowy, to przez tylek trzeba.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KlapekApokalipsy: widzę, że lubisz uczyć ludzi. To może teraz posłuchaj, bo ja będę nauczal ciebie.
Lekcja 1: nie bije się prostaku ludzi!
Lekcja 2: jesteś prostakiem, który nie ma prawa nikogo w życiu pouczać.
Lekcja 3: usuń konto i zastanów się nad lekcjami numer 1 i 2.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KlapekApokalipsy: jak rozumiem, jak prawdziwy mężczyzna jadasz tylko to, co upolujesz gołymi rękoma - bez użycia broni, bo to wynalazek bezuzytecznych #!$%@?, które nie umieją walczyć rękoma - swoją babe ciagniesz za włosy na dymanie, a dziecia kazesz chodzić w zimie nago, bo to wykształci ich mocny męski charakter?
Proszę nie mów, że jest inaczej, bo póki co jesteś jedynym prawdziwie męskim okazem w okolicy, a jak zniszczysz o sobie moje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KlapekApokalipsy: lekcja numer 4: absurd może mieć wiele oblicz. Dla mnie jest nim bicie niewinnych ludzi. A dla ciebie ciągniecie baby na dymanie lub nieubieranie dzieci w zimie.
Teraz będzie podchwytliwe, uważaj, kto ma ocenić, który absurd jest mniejszy? Kto będzie sędzia, który powie, że dzieci mogą chodzić nago w zimie, lub, że można bic ludzi?
@boskakaratralalala: Może również mieć takie oblicze, które potwierdza, że spedalony ubiór i zachowanie jest jak nasranie na cywilizację, dzięki której owy srający człapie swymi marnymi kończynami po tym świecie. Nie powiedziałem, że można bić ludzi tylko, że można strzelić komuś liścia jeśli sobie na to zasłużył, a w jaki sposób ocenić, czy zasłużył? Postawić jego zachowanie na przeciw wartościom cywilizacji, dzięki której człapie po tym świecie.