Wpis z mikrobloga

Gdybym był czyimś chrzestnym, to zamiast dawać kasę i prezenty, pomagałbym wychowywać dziecko w wierze katolickiej (od tego są rodzice chrzestni). Na I Komunię Świętą zamiast roweru, komputera czy innego drogiego chvjstwa, kupiłbym ładnie wydaną Biblię i medalik. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale byłaby inba w rodzinie... Oczywiście uprzednio nie zdradzałbym swoich zamiarów tym, którzy widzieliby we mnie sponsora dla Bombelka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#religia trochę #bekazkatoli
  • 15
@Horkheimer Ostatnio mój chrzestny dostał na chrzest ode mnie ładny, malowany obraz o tematyce religijnej - bo na moje pytanie o prezent rodzice wyrazili takie życzenie. Dodatkowe pieniądze wciskałem na siłę. Mój inny chrześniak nie dostał prawie nic, bo byłem wtedy biedny jak mysz kościelna i rodzice byli tego w pełni świadomi. Tyle w praktyce z Twoich teorii ¯_(ツ)_/¯.
@Shatter to będzie mieć dwa, będzie mógł czytać w łóżku i w kiblu. A jakbyś chciał pytać po #!$%@? mu dwa medaliki to już mówię: zawsze mnie #!$%@? w RPG że można na postać założyć tylko maks dwa pierścienie magiczne i naszyjnik. A normalnie to mozna by założyć 20 takich amuletów, stop głupiemu ograniczaniu statów przez pozorny brak slotów( ͠° °)