Wpis z mikrobloga

Potrzebuję licznika z gpsem i większość poleca ten zamiast Garmina


@DerMirker: to wystarczy Elemnt Bolt wg mnie. Mam, używam, polecam. 999zł w normalnej cenie, może SkwarSki zrobi jakąś lepszą promocję.
@DerMirker: funkel nóweczka w tym tygodniu wyszła - Wahoo Elemnt Roam - większy ekran, kolorki i takie tam. Jak potrzebujesz jeździć z mapami to spoko opcja.... albo trochę taniej - równie nowiutki Edge 530. Niestety zanim się pojawią w normalnej sprzedaży i ludzie to przetestują to jeszcze trochę minie.
@marcin_k: też mam takie zdanie, miałem wiele modeli Edge, i do żadnego nie miałem zastrzeżeń. Dlatego pytam dlaczego Wahoo bo widzę na na mirko modne robi się Wahoo. Używam w sumie do jazdy górskiej i sprawdza się wyśmienicie, może ma jakieś zalety nad Garminem jesli chodzi o szosę?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@panato: kolorki too zbędny bajer, będą mniej czytelne. Poza tym potrzebuje licznika na już
@patrol798: miałem Garmina 500 i chce spróbować czegoś nowego. W Garminie po 5 latach wysiadła nawigacja i czujnik kadencji
@DerMirker: bierz Wahoo.
Śmiałem się jak kumpel kupił...na co Ci to za tyle kasy... Pojechaliśmy na wycieczkę, jak odpalił tracka to przerwy robiliśmy tylko na drożdżówkę i odlanie się, a nie sprawdzanie gdzie skręcić etc. Piękna sprawa.
Po powrocie sam kupiłem :D.
Tak jak wspomniał @sargento: , mega łatwa obsługa przez apkę, trasy planujesz w Strava route planner albo RideWithGPS, klikasz i już jest (synchronizacja Wahoo po wifi albo BT
uysy - @DerMirker: bierz Wahoo. 
Śmiałem się jak kumpel kupił...na co Ci to za tyle ...

źródło: comment_X1aAZO28zaT15QH6ooMtQpsB1qeOKE6Y.jpg

Pobierz