Wpis z mikrobloga

Lecimy z #rozdajo, drogie Mireczki i Mirabelki. Do wygrania jest składany cardholder wykonany w całości ręcznie (włącznie z szyciem, które wykonywane jest przy pomocy dwóch igieł, nici i rąk) z włoskiej skóry Pueblo z garbarni Badalassi Carlo w kolorze Ortensia.

Zanim podam szczegóły losowania, ogłoszę jeszcze promocję: otóż mam wykonane pięć portfeli (album), jeden z takiej samej skóry jak powyższy cardholder, oraz cztery ze skóry Buttero z włoskiej garbarni Conceria Walpier w kolorach: black, foresta, medium brown oraz tan.

Koszt portfela to 250 złotych ALE, spośród pięciu osób, które zakupią portfel, zostanie wylosowana jedna osoba, KTÓRA OTRZYMA ZWROT PIENIĘDZY ZA PORTFEL, czyli po prostu otrzyma go za darmo.


Wracając do losowania: spośród plusujących ten wpis zostanie wylosowany zwycięzca poprzez mirkorandom w niedzielę o godzinie 20:00. Zielonki oczywiście biorą udziału. Wysyłka na mój koszt (poczta polska lub paczkomat).

#pepciozaszyje <<<<< zapraszam do obserwowania tagu aby nie przegapić nowych skórzanych projektów.

No, to połamania plusów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#leatherworking #modameska #diy #portfel #chwalesie
Pobierz
źródło: comment_sFuj6VrPOwgwdCSp68Ok3tKVTU3pQXQQ.jpg
  • 52
@Pepcioza: Takie rozdajo to ja rozumiem, jak tylko będę przy większym funduszu odezwę się napewno o portfel, a jak Mirku przedstawia się sprawą z paskami? Jak to wychodzi czasowo, materiałowo i pieniężnie? Zależy mi na lepszym pasku który wytrzyma sporo i będzie taki uniwersalny czyli po prostu czarny by móc go założyć do wszystkiego. Pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pepcioza: jakieś porównanie z takim klasycznym marco ze zdjęcia?
Noszę takowego, tylko wyciągam te gówno na milion kart, tak że zostają mi dwa wejścia.
W jedno upcham dowód i PJ, w drugie kartę kredytową i ze dwa złożone banknoty. Bardzo to cenie za mega prostotę i że jest bardzo, ale to bardzo cienkie co mi bardzo odpowiada, a przy tym mocno trzyma karty - chociaż to zasługa akurat tego, że w
Pobierz
źródło: comment_mtJZrxMQpMuyMWQjIqGC4fFX0RASuIpp.jpg
@Pepcioza: ale zajebisty cardholder, zawsze miałem do tego słabość, sam zamówiłem sobie takiego z australii ze skóry kangura, ale zawsze chciałem mieć takiego ze skóry cordovan w kolorze oxblood burgundy, pewnie już nigdy mi nie dostanę, bo etsy wydaje się być obecnie lekkim scamem :((