Wpis z mikrobloga

Kult M A J Ó W K I mnie #!$%@?. Dać polakowi dwa dni wolnego (DWA DNI #!$%@? XD) i stworzy wokół tego religię, będzie #!$%@?ć dwa miesiące wcześniej o karkówkach, planach na M A J Ó W K Ę i innym gównie. Weź se człowieku dzień czy dwa wolnego w randomowe dni w roku i doba serio trwa wtedy tyle samo co w te mityczną majówkę i też #!$%@? te karkówkę czy pojedziesz na termy z Bożeną, a i noclegi będą wtedy tańsze bo nie będzie to w M A J Ó W K Ę
  • 82
@AgresywnyNick: Majówka jak majówka, ale najbardziej kisnę z ludzi, którzy doskonale wiedzą, że pogoda o tej porze roku jest bardzo zmienna, a mimo to decydują się na wyjazd nad wodę, żeby popływać i się poopalać. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ze trzy lata temu byłem opłacić kartę wędkarską jak się majówka akurat zaczynała. Miałem na sobie bluzę, bo fakt - słońce świeciło, ale wiatr był zimny. Przejeżdżam
@AgresywnyNick: To samo można powiedzieć o każdym weekendzie. Zrozum, że wtedy jest inna atmosfera bo cały kraj czilautuje.
Można też napisać tak:
Kult S Y L W E S T R A mnie #!$%@?. Dać polakowi nową cyferkę w kalendarzu (jedna cyferka #!$%@? XD) i stworzy wokół tego religię, będzie #!$%@?ć dwa miesiące wcześniej o fajerwerkach, planach na S Y L W E S T E R i innym gównie. Weź
Kult S Y L W E S T R A mnie #!$%@?. Dać polakowi nową cyferkę w kalendarzu (jedna cyferka #!$%@? XD) i stworzy wokół tego religię, będzie #!$%@?ć dwa miesiące wcześniej o fajerwerkach, planach na S Y L W E S T E R i innym gównie. Weź se człowieku dzień czy dwa wolnego w randomowe dni w roku i doba serio trwa wtedy tyle samo co w ten mityczny sylwester