Wpis z mikrobloga

Do jakiego kraju na dzień dzisiejszy warto wyemigrować?

Szczególnie chodzi mi o:

-by można było tam godnie żyć bez ukończonych studiów w Polsce
-by obywatele tego kraju nie mieli nic do Polaków
-by nie było tam zagrożenia terrorystycznego
-by kraj nie był zagrożony jakąś wojną
-by można tam było wszystko zacząć od zera

Jest taki kraj?

#emigracja #swiat #uniaeuropejska #praca
  • 23
@Legio_VI_Victrix: potwierdzam słowa @Vincenzo: jedz do Niemiec. są tacy, którzy Polaków nie tolerują ale to mniejszość i Niemcy tez ich nie lubią z reguły, takie gbury typowe. Tylko aby dostać prace u Niemca musisz znać ich język, inaczej zostają agencje pracy. zagrożenie terroryzmem niby jest, lecz ja czuję się bezpiecznie, wystarczy omijać największe miasta i jest spokój. No i oczywiście nie zachowuj się jak typowy Polak: nie śmieć, nie przeklinaj
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Legio_VI_Victrix: nie wiem jak jest na plantacjach truskawek. Ale z tego co ja słyszałem, to na zbiory owoców jeździ w większości kwiat polskiej emigracji, więc darcie ryja nie powinno dziwić.
@grypa-grypowska: Magazyny itp. praca dla ludzi bez kwalifikacji są także w NRD, przy czym koszta życia w byłym NRD są znacznie niższe (nie dotyczy Berlina i okolic).
Poza tym podpisuję się pod tym co pisze @GrindujTopy .
Cygany cyganami ale tych #!$%@?ów nie tak łatwo będzie #!$%@?. Jeszcze w czasach jakie są. Chyba że będą rządzić ludzie którzy postawią to sobie za cel


@Baciar93: @grypa-grypowska: Dlaczego? Na jakiej podstawie o tym piszesz? W Danii zlikwidowano wszystkie osiedla socjalne i rozdysponowano tych ludzi po całym kraju tak aby nie żyli w skupiskach. Gigantyczne ilości wywalono z kraju i to nawet tych z drugiego pokolenia (!) Mieszkałem przez 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GrindujTopy: a na zachodzie płacą na magazynach więcej niż minimalna? Bo jak nie, to bez sensu pchać się np. do Bawarii, gdzie koszta życia są większe niż w Brandenburgii.